НА ПОРТАЛІ САМІ СВІЖІ, АКТУАЛЬНІ ТА ЗБАЛАНСОВАНІ НОВИНИ
 Mobil Phone UZ1RR  uz1rr@ukr.net 

 

 

 

«ЗАТВЕРДЖУЮ» 

Голова ВП ГО ЛРУ

в Сумській області -

                    Дворецький Ю.В. (UT2АА)

«  05 » лютого 2021 р.

 

 

ПРОТОКОЛ

засідання Головної суддівської колегії  «Відкритого чемпіонату Сумської області

з радіоспорту (радіозв‘язок на коротких хвилях)»

 

05 лютого 2021  р.                                                           м. Суми

 

 

Головна суддівська колегія (ГСК) у складі:  головного судді – С1К Дворецького Ю.В.,. (UT2AА),  головного секретаря змагань – СНК Петренко В.В. (UT7AW), розглянула підсумки «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв'язку на коротких хвилях», який відбувся  25 грудня 2020 року.

 

1. СКЛАД УЧАСНИКІВ   

У відкритому чемпіонаті Сумської області взяли участь 44 оператор індивідуальних АРС з 11 областей України та м. Києва, які увійшли в залік. Серед учасників змагань: 1  МСУМК,  3 МСУ,  4 МС СРСР, 6 КМСУ, 1  1-го розряду.  Змагання проведено, згідно до вимог «Правил змагань з радіоспорту» та «Регламенту відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2020 року»

 

2. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    А - Один оператор CW + SSB ( Сумська область)

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UT8AS

Ковальчук Володимир Олексійович

МС СРСР

148

296

110+100

506

І

2.

UX1AA

Фесенко Сергій Миколайович

МСУ

138

276

110+100

486

ІІ

3.

UY3AW

Грищенко Володимир Васильович

МС СРСР

93

186

90+100

376

ІІІ

4.

UT8AQ

Ковальчук Ігор Олексійович

МС СРСР

58

116

60+60

236

4

5.

US5AA

Хоменко Віктор

б/р

9

18

40

48

5

 

CHECKLOG: UR2AM

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телеграфом та телефоном 2020 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2020 року» присвоїти   Ковальчуку Володимиру Олексійовичу (UT8AS)     Переможця особистої першості нагородити кубком, медаллю і  дипломом І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

 

3. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    B - Один оператор CW ( Сумська область)

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UT1AM

Чичикало Михайло Дмитрович

КМСУ

38

76

90

166

I

2.

UR6AJ

Вішневський Валерій Миколайович

2 р

41

82

80

162

ІІ

3.

US5ABI

Бубенець Олександр

б/р

11

22

60

82

III

4.

UR3ABM

Любчак Владислав Вікторович

б\р

9

18

50

68

4

 

СHECKLOG: UR7AL, UX4AA

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телеграфом 2020 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2020 року» присвоїти   Чічікало Михайлу Дмитровичу  (UТ1AМ)     Переможця особистої першості нагородити кубком, медаллю і  дипломом І-го ступеня

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.


 

 

4. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    C - Один оператор SSB ( Сумська область)

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UT2AU

Кухаренко Валентин Іванович

МСУ

75

150

110

260

I

2.

UX4AA

Чайка Михайло Юрійович

КМСУ

71

142

110

252

ІІ

3.

UY7AM

Бібік Павло Іванович

б/р

63

126

110

236

ІІІ

4.

UT5AX

Гонтар Максим

КМСУ

59

118

90

208

4

5.

UT7AT

Захарко Дмитро Володимирович

б/р

47

94

60

154

5

6.

UR7AL

Щербак Олександр

б/р

32

64

60

124

6

7.

UT2AA

Дворецький Юрій Володимирович

КМСУ

24

48

40

88

7

 

Checklog : UT1AM

 

Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телефоном 2020 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2020 року» присвоїти   Кухаренку Валентину Івановичу  (UT2AU)     Переможця особистої першості нагородити кубком, медаллю і  дипломом І-го ступеня

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

 

5. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ    D - Один оператор CW + SSB ( інші області  )

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UW7EA

Коробка Микола Сергійович

КМСУ

155

310

110+90

510

І

2.

UZ1RM

Мікула Сергій Михайлович

МС СРСР

149

298

110+90

498

II

3.

US7UU

Світко Анатолій Степанович

-

154

308

100+90

498

III

4.

UR4WG

Адамовський Ігор Володимирович

-

97

194

100+60

354

4

5.

UT2UB

Лякин Андрій Вікторович

МСУМК

89

178

90+80

348

5

6.

UR5EPV

Катрін Василь Дмитрович

МСУ

87

174

90+80

344

6

 

CHECKLOG: UR7TWY, UR6EA

 

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2020 року» в групі CW + SSB визначити Коробку Миколу Сергійовича (UW7EA)     Переможця особистої першості нагородити кубком, медаллю і  дипломом І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

 

6. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ   E - Один оператор CW ( інші області  )

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UR8RF

Свистельник Олександр Георгійович

МСУ

64

128

90

218

I

2.

UR7ZO

Сабіров Ільдус

МСУ

53

106

90

196

ІІ

3.

UT1WW

Миськів Володимир Остапович

1 р

48

96

90

186

ІІІ

4.

UR3KK

Федчук Микола Петрович

-

44

88

90

178

4

5.

UR3VZ

Вовк Микола

-

21

42

80

122

5

6.

UX2HB

Дацюк Володимир

-

22

44

70

114

6

 

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2020 року» в групі CW визначити Свістельнік Олександра Георгійович (UR8RF).     Переможця особистої першості нагородити кубком, медаллю і  дипломом І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.


 

 

7. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ   F - Один оператор SSB ( інші області  )

 

№ з.п.

Позивний

Прізвище та по батькові

Спортивний розряд

Кількість р/зв‘язк.

Кількість очок

Всього очок

Місце

Радіозв.

Область

1.

UT2RF

Пишевський Олександр

-

87

174

90

264

І

2.

UY5UZ

Ковтун Валерій Ігорович

-

70

140

110

250

ІІ

3.

UT7WO

Козлов Володимир

-

65

130

110

240

ІІІ

4.

UR3VHM

Погорілий Олександр Васильович

1 р

53

106

110

216

4

5.

UR4UNR

Євген Ярошенко

-

50

100

90

190

5

6.

UT3UNE

Шекера Дмитро Михайлович

-

47

94

90

184

6

7.

UR5VAA

Животовский Владимир Михайлович

-

42

84

90

174

7

8.

UR3GJ

Узунов Олександр Олександрович

-

42

84

80

164

8

9.

UR6LF

Тимченко Володимир Михайлович

КМСУ

41

82

80

162

9

10.

US5WDP

Радзіховський Юрій Олегович

-

33

66

90

156

10

11.

UT3ET

Панасенко Юрій Іванович

1 р.

35

70

70

140

11

12.

UX2QL

Калюта Іван   Захарович

-

33

66

70

136

12

13.

UR5LLW

Риженко Микола Дмитрович

-

33

66

70

136

13

 

Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2020 року» в групі SSB визначити Пішевського Олександра (UT2RF)     Переможця особистої першості нагородити кубком, медаллю і  дипломом І-го ступеня.

Призерів особистої першості нагородити дипломами і медалями  відповідних ступенів.

 

Головний суддя  С1К                      Ю.В.Дворецький                        Головний секретар СНК                                        В.В.Петренко

 

 

 

hit counter