НА ПОРТАЛІ САМІ СВІЖІ, АКТУАЛЬНІ ТА ЗБАЛАНСОВАНІ НОВИНИ
Публікації га порталі не є редакційними статями і відображають виключно точку зору автора.
Редакція порталу може не поділяти суб'єктивну думку автор
а та не несе відповідальності за зміст републікованих материалів і не надає довідок про авторів..
Проте, ми публікуємо всі листи аматорів, адже радіосуспільство України має право чути висловлювання різних аматорів.
Портал надасть можливість висловитись всім, хто причетний до публікації

Mobil Phone UZ1RR  +38 066 403 10 73

-


 

-


 

 

ПОЧЕСНОМУ ГРОМАДЯНИНУ МІСТА, НЕЗМІННОМУ КЕРІВНИКУ КОЛЕКТИВНОЇ РАДІОСТАНЦІЇ UR4EYN "БТДЮ" МИКОЛІ ГОЛУБУ – 70!З визначною датою людину, яка вже 44 роки відкриває дітям світ технічної творчості, вітали у міському народному історико-краєзнавчому музеї ім. М.Занудька. Разом з друзями, колегами, учнями найщиріші слова адресував міський голова Олександр Шаповал.

- Ви не просто талановитий тренер, який усі ці десятиліття утримує пальму першості у зв’язку на коротких хвилях, - підкреслював міський голова, бажаючи щастя й здоров’я ювіляру - Ви вчитель з великої літери, бо допомогли обрати життєву дорогу не одному поколінню дітей, навчаєте їх бути Людьми!Сьогодні не просто підрахувати скільки вихованців вів радіотеренами Микола Гнатович. Колишній працівник автотранспортного цеху, у далекому 1975 році він вперше відкрив маленьким городянам неосяжний світ зв’язку на коротких хвилях.
З того часу почалася його нова дорога – освітянська, яка є - найдорожчою.Змінюється все навкруги і лише у колективній все також горить позивний, а поряд з дітьми незмінно він – Микола Голуб. Сьогодні він вже сам частина великої історії  Будинку творчості, історія закоханих у справу, відданих дітям – ентузіастів та романтиків. Він щодня показує вихованцям, що технічна творчість може бути захоплюючою, перспективною, справою усього життя. Найзатятіші хулігани, учорашні діти вулиці вивчали географію за власними мандрівками короткими хвилями і це було найголовнішою перемогою вчителя. Тут ніколи не було спеціального відбору, кожен, хто щиро бажав працювати, залишався на довгі роки.Учні Миколи Гнатовича стають чемпіонами світових та всеукраїнських змагань, тільки у 2018 році вони здобули абсолютну перемогу у понад 23 турнірах всіх рівнів, є багаторазовими володарями Кубку України, лідирують за вступом у виші технічного спрямування. Їх можна віднайти в усіх куточках світу — Китаї та Великій Британії, Прибалтиці, Іспанії та Америці. Всі отримали путівку у фахове життя саме у колективній радіостанції, з доброго серця Миколи Голуба.Мало хто знає, що наставник, який готує майстрів спорту, має серйозні вади зору, які не в силах виправити професори. Попри це, він поряд зі своєю непереможною командою, яка щороку зустрічає нових спортсменів, здобуває золото та за значні досягнення стає стипендіатом міського голови. Він створив команду, що стала явищем радіоспорту, феноменом, який так і не можуть розгадати потужні столичні зв’язківці.

Саме про це говорили присутні на музейній зустрічі, адресуючи найщиріші слова ювіляру. У такій піднесеній атмосфері Олександр Шаповал вручив Миколі Гнатовичу Голубу найвищу відзнаку – медаль «За заслуги перед містом» - вчителю та наставнику, легендарному тренеру команди переможців.

Прес-служба міського голови.