НА ПОРТАЛІ САМІ СВІЖІ, АКТУАЛЬНІ ТА ЗБАЛАНСОВАНІ НОВИНИ
Публікації га порталі не є редакційними статями і відображають виключно точку зору автора.
Редакція порталу може не поділяти суб'єктивну думку автор
а та не несе відповідальності за зміст републікованих материалів і не надає довідок про авторів..
Проте, ми публікуємо всі листи аматорів, адже радіосуспільство України має право чути висловлювання різних аматорів.
Портал надасть можливість висловитись всім, хто причетний до публікації

Mobil Phone UZ1RR  +38 066 403 10 73

-


 

-


 

 

РЕЗУЛЬТАТИ
Роботи радіостанції UR4EYN в 2018-2019 учбовому році



1)02.06.18 "Меморіал Володимира Чалапко" на УКХ (24години) польові змагання
оператори: Коробка Микола, Романенко Роман(вихованець коллективної)
перше місце серед дорослих команд



2)16.08.18-17.08.18 КУБОК УКРАЇНИ НА 50 МГЦ  (24години) польові змагання
перше місце серед дорослих команд



3) 07.09.18 Кубок Черкащини
оператори: Клепіков Даніїл, Коробка Микола.
перше місце.
 



4) 29.10.19-30.10.19 CQ WW RTTY CONTEST (24години)
оператори: Коробка Микола, Голуб Микола Ігнатович.
дев*яте місце у світі серед дорослих команд



5)03.10.18 День захистника Вітчизни
оператори Коробка Микола, Клепіков Даніїл, Могелевець Катерина.
перше місце



6)19.10.18 На Покрову
оператори: Коробка Микола, Могелевець Катерина, Клепіков Даніїл.
перше місце.



7)03.11.18-04.11.18 UKRAINIAN DX CONTEST (24 години)
оператори: Коробка Микола.
друге місце серед дорослих.



8)16.11.18 Кубок Н.И.Кожедуба
оператори: Коробка Микола
перше місце серед дорослих команд



9)14.11.18 осінній "Міні-тест ЮТ"
оператори: Коробка Микола, Могелевець Катерина, Рабольт Ілля.
перше місце.



10)12.12.18 кубок НТТУМ "Грані"
оператори: Рабольт Ілля, Кучеренко Іван, Коробка Микола
перше місце.



11)19.12.18 Кубок "Штурм фортеці Ізмаїл"
оператори: Коробка Микола, Рабольт Ілля, Кучеренко Іван.
перше місце



12)21.12.18 Слобожанський спринт
оператори:Коробка Микола, Рабольт Ілля.
перше місце.



13)28.12.18 Чемпіонат Сумської області телеграф+телефон
оператори: Коробка Микола
друге місце



14)05.01.19 дорослий Чемпіонат України (телеграфом)
оператори: Коробка Микола, Рабольт Ілля
третє місце серед дорослих команд, перше серед молодіжних команд.



15)12.01.19 дорослий Чемпіонат України (телефоном)
оператори: Коробка Микола, Рабольт Ілля, Клепіков Даніїл
шосте місце серед дорослих команд, друге серед молодіжних команд.



16)19.01.19 дорослий Чемпіонат України (телетайпом)
оператори: Коробка Микола, Рабольт Ілля
друге місце серед дорослих команд, перше серед молодіжних команд.



17)16.01.19 зимовий "Міні-тест ЮТ"
оператори: Коробка Микола, Рабольт Ілля, Клепіков Даніїл
друге місце.



18)18.02.19 30-а річниця виводу радянських військ з Афганістану
оператори: Коробка Микола, Рабольт Ілля, Кучеренко Іван.
перше місце.



19)15.02.19 Кубок Кривбасса
оператори: Коробка Микола, Рабольт Ілля, Кучеренко Іван.
друге місце.



20)20.02.19 змагання на честь Лесі Українки "Лісова пісня"
оператори: Коробка Микола, Могелевець Катерина.
перше місце



21)20.03.19 кубок УДЦПО
оператори: Коробка Микола, Рабольт Ілля, Кучеренко Іван.
друге місце.



22)13.03.19 Молодіжний спринт
оператори: Коробка Микола, Рабольт Ілля, Могелевець Катерина.
друге місце.



23)03.04.19 Відкрита першість Дніпропетровської області.
оператори: Клімук Поліна, Ковальчук Дар*я, Кучеренко Іван.
перше місце