COLORBAR.gif (956 bytes)

 


МИ РОЗУМІЄМО ВСІХ, ЦІНУЄМО КОЖНОГО РАДІОАМАТОРА!
МЫ ПОНИМАЕМ ВСЕХ И ЦЕНИМ КАЖДОГО РАДИОЛЮБИТЕЛЯ!

We understand everything, we appreciate everyone!
Admin UZ1RR

 Факультативные занятия с учениками 6 –7 классов – новый проект Учебного центра войск связи Вооруженных Сил Украины
(город Полтава).

 


«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Командир військової частини польова пошта В0213

«ПОГОДЖЕНО»
Начальник управління освіти
Виконавчого комітету Полтавської міської ради

З метою, виконання наказу Президента України «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на період з 2016 – 2020 роки» військова частина – польова пошта В0213 (А3990, м. Полтава, вул.. Зінківська, 44) готова надати приміщення, матеріально – технічне обладнання (засоби зв'язку) та керівників для проведення факультативних занять з учнями 6 – 7 класів загальноосвітніх закладів м. Полтави.
Під час проведення цих занять з учням будуть розглянути основи організації та технічні можливості радіозв'язку, вивчені відповідні зразки техніки зв'язку з рішенням практичних завдань щодо їх використання, як у навчальній аудиторії, так і на відкритій місцевості (стадіон військової частини).
По закінченню занять сплановано проведення міні-змагання на кращого фахівця радіозв'язку на УКВ радіостанціях з нагородженням переможців грамотами, дипломами та призами від командування військової частини.
Термін та тривалість занять – щосереди, по дві години (120 хв.) з перервою між годинами на 15 хв. у період часу з 09.00 год. до 14.00 год.
Місце проведення занять – аудиторія № 502, стадіон військової частини.
Керівники занять – викладачі циклової комісії військово – спеціальних дисциплін (радіозв’язку) військової частини.
Заходи безпеки:
під час переміщення учнів від школи до військової частини – супроводжуючі дітей, представники навчального закладу(класні керівники);
під час проведення занять – керівник занять. В ході занять (змагань) будуть використані виключно переносні УКХ радіостанції, що мають електроживлення від акумуляторних батарей, та антени типу «Штир» висотою1,5 метра.
Медичне забезпечення – черговий лікар медичного пункту військової частини (цілодобово).

 

html counterсчетчик посетителей сайта
 

dot.gif (43 bytes)

©2015 ЯR WEB Style  

UZ1RR_Updated: вторник, 16. февраля 2016