CONTEST NEWS - КОНТЕСТ НОВОСТИ


ПЕРШІСТЬ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

З РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА КОРОТКИХ ХВИЛЯХ ТЕЛЕФОНОМЗмагання проводяться за ініціативою редакції газети Радіоінформ
і організовані товариством Радіо-ТЛУМ спільно з місцевим осередком ЛРУ.Термін проведення: 21 березня 2009 року з 05:00 до 07:00 за Київським часом на діапазоні 80 метрів (частота 3600 – 3650 кГц) в чотири тури по 30 хвилин кожний. Розходження часу зв’язку між кореспондентами не повинно перевищувати 2 хвилини.

Учасники: до участі у змаганнях запрошуються радіоаматори всіх районів Вінницької області і обласного центра міста Вінниці, а також радіоаматори з інших областей і країн, котрі на день проведення змагань будуть знаходитись на території Вінницької області.

Загальний виклик: «Всім учасникам».

Мета змагань: популяризація короткохвильового радіоспорту, збільшення кількості активно працюючих в ефірі радіоаматорів, сприяння розвитку і вдосконаленню їхніх операторських, спортивних і технічних здібностей, створення всім учасникам рівних і об’єктивних умов для досягнення високих кінцевих результатів.

Гасло змагань: «Участь важливіша за перемогу, досвід дорожчий за призи».

Залікові групи: 1. один оператор – перша категорія; 2. один оператор – друга категорія; 3. один оператор – третя категорія; 4. кілька операторів, один передавач – гуртівки.

Контрольні номери: номер району URDA + вік оператора + порядковий номер зв’язку (наприклад, 0257001).

Нарахування очок: кожне QSO дає одне очко, кожен район URDA дає одне очко для множника. Повторні зв’язки дозволяється проводити в різних турах.

Кінцевий результат: загальна сума очок набраних за зв’язки в усіх чотирьох турах, помножена на загальну кількість районів URDA набраних за зв’язки також в усіх чотирьох турах. (Наприклад, перший тур – 40 QSO, другий тур – 35 QSO, третій тур – 45 QSO, четвертий тур – 30 QSO, разом 150 QSO. Перший тур – 15 районів, другий тур – 10 районів, третій тур – 20 районів, четвертий тур – 18 районів, разом 63 райони. Множимо 150 на 63 і отримуємо результат 9450 очок).

Звіти: складаються на аркуші формату А4 у вигляді довідки про кількість зв’язків і районів здобутих у кожному турі, а також загальної кількості набраних за змагання очок. У звіті слід вказати назву, дату і час проведення змагань, номер району URDA, прізвище, ім’я та по-батькові, дату і рік народження, радіоаматорський стаж, докладну поштову адресу і номер мобільного телефону. До звіту слід додати власне кольорове або чорно-біле фото (цифрове на ut8nt@mail.ru) для розміщення зображень переможців на сайті і в газеті Радіоінформ. Завірений підписом оператора (або операторів і керівника гуртка) звіт протягом одного тижня надсилається за адресою: а/с 5000, Вінниця, 21018 з поміткою «обласні змагання». В разі невідповідності вказаних даних, суддівська комісія залишає за собою право запросити у учасника повний звіт за змагання з переліком всіх проведених зв’язків.

Нагородження: суддівська комісія у складі представників організаторів змагань визначить переможців і призерів в кожній заліковій групі за найбільшою кількістю набраних очок і нагородить призами спонсорів, пам’ятними відзнаками місцевого осередку ЛРУ і почесними дипломами товариства Радіо-ТЛУМ. Наймолодший учасник змагань отримає цікаву художню книжку від UR5NAN, а найстарший учасник отримає великий спортивний музикальний кубок від UT5NC. Окремим призом у вигляді книжки «Радіоаматорські дипломи України» редакція газети Радіоінформ нагородить усі молодіжні колективи, котрі виступлять у четвертій заліковій групі.

© Юрко Стрєлков-Серга UT5NC

Голова товариства «Радіо-ТЛУМ»

UZ1RR_Updated: среда, 04. марта 2009 RR STYLE