Колективна радіостанція
радіоклубу «Сателіт Полтава»
UT2HZT


UT2HZT in URDXContest

Вячеслав Бережнюк
Керівник UT2HZT

Ми поставили перед собою питання: Де і як отримати безцінний досвід в роботі у серйозних змаганнях? І відповідь знайшли: Наша молодь з великим ентузіазмом взяла участь у Ukrainian DX Contest 2015. І отримали те, на що сподівались. Також вони розуміють, що шлях до перемог не буде простим і швидким. Але початок вже є. І ми впевнені, що в недалекому майбутньому почуємо їхні імена серед переможців престижних змагань.

Молодіжний сектор аматорського радіоклубу «Сателіт Полтава» (UT2HZT) у листопаді поточного року продовжив відвідування музеїв Полтави. Після огляду світлин «Музею військ зв’язку "Збройних Сил України" в жовтні цього року, 09 листопада 2014 року учні сектору переглянули експозиції «Музею військових конфліктів ХХ століття». З великою увагою та піднесенням члени сектору оглянули наявні експонати музею та були вражені їх кількістю та достовірністю, про що внесли відвідні записи в книгу відвідувачів музею.
Висловлюємо щиру подяку Цомартову Ю.М. (UT1HF) за сприяння в проведенні екскурсії та велику увагу і допомогу в організації роботи нашого сектору.Всі фотографії зроблені на території музею, або в його приміщенні. Нажаль не всі члени молодіжного сектору змогли бути присутніми на цьому заході.СЛАВА УКРАЇНІ !!!
ГЕРОЯМ СЛАВА !!!!

З повагою UT0HB.


UT2HZT відвідування Музею військ зв"язку України та UR0HWZ
01.11.2014

free hit counter
Webdesign UZ1RR Oct 2014