«ЗАТВЕРДЖУЮ»
Голова ВП ГО ЛРУ
в Сумській області -
Дворецький Ю.В. (UT2АА)
« 10 » лютого 2020 р.
ПРОТОКОЛ
засідання Головної суддівської колегії «Відкритого чемпіонату Сумської області
з радіоспорту (радіозв‘язок на коротких хвилях)»
від 10 лютого 2020 р. м. Суми
Головна суддівська колегія (ГСК) у складі: головного судді – С2К Вюненко О.Б,. (UT2AB), заступника головного судді – Загайного О.Ю. (UR3AEN), та головного секретаря змагань – С2К Черноброва К.В. (UR2AM), розглянула підсумки «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв'язку на коротких хвилях», який відбувся 27 грудня 2019 року.
1. СКЛАД УЧАСНИКІВ
У відкритому чемпіонаті Сумської області взяли участь 36 операторів індивідуальних АРС з 12 областей України та м. Києва, які увійшли в залік. Серед учасників змагань: 1 МСУМК, 4 МСУ, 4 МС СРСР, 2 КМСУ, 6 1-го розряду. Змагання проведено, згідно до вимог «Правил змагань з радіоспорту» та «Регламенту відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року.»
2. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ А - Один оператор CW + SSB ( Сумська область)
№ з.п.
|
Позивний
|
Прізвище та по батькові
|
Спортивний розряд
|
Кількість р/зв‘язк.
|
Кількість очок
|
Всього очок
|
Місце
|
Радіозв.
|
Область
|
1.
|
UT8AS
|
Ковальчук Володимир Олексійович
|
МС СРСР
|
137
|
274
|
100+90
|
464
|
І
|
2.
|
UT8AL
|
Ковальчук Олександр Олексійович
|
МС СРСР
|
101
|
202
|
90+90
|
382
|
ІІ
|
3.
|
UT1AM
|
Чічикало Михайло Дмитрович
|
1 р
|
73
|
146
|
80+90
|
316
|
ІІІ
|
4.
|
UT8AQ
|
Ковальчук Ігор Олексійович
|
МС СРСР
|
72
|
144
|
60+70
|
274
|
4
|
5.
|
UR7AL
|
Щербак Олександр Ігорович
|
3 р
|
30
|
60
|
70+20
|
150
|
6
|
6.
|
UY1AW
|
Сорбат Ігор Володимирович
|
3 р
|
21
|
42
|
40+40
|
122
|
8
|
7.
|
UY2AF
|
Карпов Олег
|
б/р
|
22
|
44
|
30+10
|
84
|
9
|
CHEKLOG UR2AM
Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телеграфом та телефоном 2019 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» присвоїти Ковальчуку Володимиру Олексійовичу (UT8AS) Переможця першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.
Призерів першості нагородити дипломами і медалями відповідних ступенів.
3. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ B - Один оператор CW ( Сумська область)
№ з.п.
|
Позивний
|
Прізвище та по батькові
|
Спортивний розряд
|
Кількість р/зв‘язк.
|
Кількість очок
|
Всього очок
|
Місце
|
Радіозв.
|
Область
|
1.
|
UT2AU
|
Кухаренко Валентин Іванович
|
МСУ
|
48
|
96
|
80
|
176
|
І
|
2.
|
US5ABI
|
Бубенець Олександр
|
б/р
|
46
|
92
|
70
|
162
|
ІІ
|
Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телеграфом 2019 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» присвоїти Кухаренку Валентину Івановичу (UT2AU). Переможця першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.
Призерів першості нагородити дипломами і медалями відповідних ступенів.
4. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ C - Один оператор SSB ( Сумська область)
№ з.п.
|
Позивний
|
Прізвище та по батькові
|
Спортивний розряд
|
Кількість р/зв‘язк.
|
Кількість очок
|
Всього очок
|
Місце
|
Радіозв.
|
Область
|
1.
|
UX4AA
|
Чайка Михайло Юрійович
|
1 р.
|
74
|
148
|
110
|
258
|
І
|
2.
|
US5AT
|
Булак Володимир Миколайович
|
б/р
|
55
|
110
|
90
|
200
|
ІІ
|
3.
|
UY7AM
|
Бібік Павло Іванович
|
б/р
|
51
|
102
|
80
|
182
|
ІІІ
|
4.
|
US5AEP
|
Фік Віктор Леонідович
|
2 р
|
42
|
84
|
80
|
164
|
4
|
5.
|
UT2AA
|
Дворецький Юрій Володимирович
|
1 р
|
32
|
64
|
70
|
134
|
5
|
6.
|
UR3AIT
|
Міненко Анатолій Андрійович
|
б/р
|
28
|
56
|
50
|
106
|
6
|
7.
|
UR3ACM
|
Сагайдаков Віктор
|
б/р
|
6
|
12
|
50
|
62
|
7
|
Звання «Чемпіон Сумської області з радіозв’язку на КХ телефоном 2019 року» у «Відкритому чемпіонаті Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» присвоїти Чайці Михайлу Юрійовичу (UX4AA) Переможця першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.
Призерів першості нагородити грамотами і медалями відповідних ступенів.
5. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ D - Один оператор CW + SSB ( інші області )
№ з.п.
|
Позивний
|
Прізвище та по батькові
|
Спортивний розряд
|
Кількість р/зв‘язк.
|
Кількість очок
|
Всього очок
|
Місце
|
Радіозв.
|
Область
|
1.
|
US1VM
|
Ошека Сергій Іванович
|
КМСУ
|
114
|
228
|
90+90
|
408
|
І
|
2.
|
US7UU
|
Світко Анатолій
|
б/р
|
112
|
224
|
80+90
|
394
|
ІІ
|
3.
|
UT2UB
|
Лякин Андрій
|
МСМКУ
|
103
|
206
|
80+80
|
366
|
ІІІ
|
4.
|
UR4WG
|
Адамовский Ігор
|
б/р
|
77
|
154
|
100+80
|
334
|
4
|
5.
|
UR5EPV
|
Катрін Василь Дмитрович
|
МСУ
|
87
|
174
|
80+70
|
324
|
5
|
CHEKLOG UX1VT
Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» в групі CW + SSB визначити Ошеку Сергія Івановича Кириченко Павла Миколайовича (US1VM). Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.
Призерів першості нагородити дипломами і медалями відповідних ступенів.
6. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ E - Один оператор CW (інші області)
№ з.п.
|
Позивний
|
Прізвище та по батькові
|
Спортивний розряд
|
Кількість р/зв‘язк.
|
Кількість очок
|
Всього очок
|
Місце
|
Радіозв.
|
Область
|
1.
|
UT4WA
|
Кищук Віктор Михайлович
|
МС СРСР
|
56
|
112
|
90
|
202
|
І
|
2.
|
UY7RR
|
Коленько Сергій
|
1 р
|
47
|
94
|
100
|
194
|
ІІ
|
3.
|
UR7ZO
|
Сабіров Ільдус
|
МСУ
|
54
|
108
|
80
|
188
|
ІІІ
|
4.
|
UZ1RM
|
Микула Сергій Михайлович
|
б/р
|
53
|
106
|
80
|
186
|
4
|
5.
|
UT5VX
|
Кліменко Олександр Віталійович
|
б/р
|
44
|
88
|
90
|
178
|
5
|
6.
|
US5CDH
|
Сорокопуд Володимир Павлович
|
б/р
|
17
|
34
|
60
|
94
|
6
|
7.
|
US0UX
|
Логвинюк Василь Степанович
|
б/р
|
11
|
22
|
50
|
72
|
7
|
Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» в групі CW визначити Кищука Віктора Михайловича (UT4WA). Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.
Призерів першості нагородити дипломами і медалями відповідних ступенів.
7. ПЕРЕМОЖЦІ ГРУПИ F - Один оператор SSB ( інші області )
№ з.п.
|
Позивний
|
Прізвище та по батькові
|
Спортивний розряд
|
Кількість р/зв‘язк.
|
Кількість очок
|
Всього очок
|
Місце
|
Радіозв.
|
Область
|
1.
|
UR5TM
|
Марцинюк Олег Іванович
|
КМСУ
|
77
|
154
|
100
|
254
|
І
|
2.
|
UR7TWY
|
Сахарленко Роман Олександрович
|
2 р
|
50
|
100
|
150
|
250
|
ІІ
|
3.
|
UR3VHM
|
Погорілий Олександр Васильович
|
1 р
|
49
|
98
|
90
|
188
|
ІІІ
|
4.
|
UT3RN
|
Савченко Микола Миколайович
|
б/р
|
52
|
102
|
80
|
182
|
4
|
5.
|
UT5EPP
|
Яковенко Микола Олександрович
|
МСУ
|
46
|
92
|
90
|
182
|
5
|
6.
|
UR6HE
|
Білик Григорій Григорович
|
1 р
|
31
|
62
|
80
|
142
|
6
|
7.
|
UR5VAA
|
Животовский Владимир Михайлович
|
б/р
|
29
|
58
|
80
|
138
|
7
|
8.
|
UR5QZ
|
Долінний Валентин Іванович
|
б/р
|
27
|
54
|
50
|
104
|
8
|
Переможцем «Відкритого чемпіонату Сумської області з радіоспорту (радіозв‘язку на коротких хвилях) 2019 року» в групі SSB визначити Марцинюка Олеаг (UR5TM). Переможця особистої першості нагородити кубком, дипломом і медаллю І-го ступеня.
Призерів першості нагородити дипломами і медалями відповідних ступенів.
Головний суддя С2К О.Б. В‘юненко Головний секретар С2К К.В.Чернобров
UT7AXA NEWS
Здравствуйте Владимир Антонович!
С днем радио!
Спасибо за дипломы! Все дошло хорошо.
Сегодня вручал детям ко Дню радио прямо в классе.
Рассказал, что за праздник и вручил дипломи и майки с позывным, от спонсоров
кубка Кривбасса.
Это мои самые младшие: Аня Вакула и Катя Бреус третий класс.
А свои эмоции они на доске написали.
Ну в общем День радио удался!
Еще раз спасибо!!!
73! Константин Чернобров нач.UT7AXA