UT
7UZA NEWS

 

K-DX-CC вітає  наших дорогих друзів  радіоаматорів

     30 січня 2019 року відбулося перше засідання K-DX-CC клубу сезону-2019. Ми давно не бачились, і тому з нетерпінням чекали на цю приємну подію. Ми навіть не очікували на таку велику аудиторію - близько 30 чоловік. Приємно було бачити радісні обличчя і теплі спілкування членів і гостей нашого клубу, відомих і авторитетних радіоаматорів!

 

Ми заздалегідь  обговорили і підготували програму зібрання, включивши до неї самі цікаві і актуальні питання, побажання та поради наших друзів. В цей день відбулася ще одна приємна подія - завдяки  турботам  Сергія Литвинова (UX1UA)  і Володимира Засуцького (UW7UA) для клубу був придбаний та встановлений новий компьютер для підвищення ефективності роботи K-DX-CC.

      З привітальним словом засідання відкрив Президент клубу – Сергій Литвинов (UX1UA), який поділився результатами роботи клубу у 2018 році, нашими досягненнями, та планами роботи на 2019 рік. По традиції, першочергова  увага була приділена  гостям, Ювілярам і іменинникам у січні місяці Привітання клубу від радіоаматорів України та з інших країн світу оголосив Микола Сергієнко (UX0UN).

Сергій Литвинов UX1UA, Президент клубу K-DX-CC. Початок  засідання.

     Першу і надзвичайно цікаву та романтичну  доповідь, зробив відомий DX-man  Олексій Яковлєв (UT5UY),  яку ми слухали і дивились на екрані затамувавши подих.  Олексій розповів   про його з друзями ДХ-експедицію в жовтні 2019 року на острови Токелау (ZK3) в Тихому океані.  Це була жива фантастика, яку майстерно, з усіма нюансами  доніс до нас Олексій, побажавши усім  зустрічі в ефірі! І ще було багато питань, і чудові відповіді на них! Щасти тобі друже!

 Олексій Яковлєв, UT5UY. Розповідь про майбутню DX-pedition на острови Токелау (ZK3).

     Відомий тренер та вихователь молоді  Володимир Мінаков (UY2UQ)   прийшов на цю зустріч зі своїми “золотими зірковими” вихованцями!   Розказав нам про кропітливу та  відповідальну  роботу: як він знаходить, навчає, виховує та доводить до вершин спортивної слави свої юні таланти – які вже виступають в складах збірних України  на чемпіонатах світу, Європи, України та міжнародних змаганнях. Аподисментами зустріли юних героїв – радіоаматорів: Моісєєва Андрія UT3UFH і Захарченка Григорія  UT3UFI  , як прийшли до нас розказати  про свої успіхи! Вони ще вчаться в школі  але вже стали чемпіонами Європи та призерами чемпіонатів світу! На грудях цих  симпатичних хлопців сяяли по 15-20 золотих медалей переможців завойованих в нелегких спортивних битвах! Пишаємось Вашими золотими серцями, благородною роботою, та досягненнями  наші юні друзі, та дорогий Володимире  на славу України і Ham-Radio. Здоров’я, спортивної і творчої наснаги  Вам !

 Ми пишаємось ще одним нашим знаменитим колегою, заслуженим майстром спорту, шестиразовим чемпіоном світу Миколою Іванчихіним (UR8UA)! 

У 2019 році, в далекій Кореї Микола Іванчихін з блиском виграв черговий чемпіонат світу ! В свої 63 роки він обігнав багатьох радіоспортсменів , які не на один десяток років молодші за нього! Микола Олегович отримав від нас палкі оплески і теплі слова вдячності за його спортивні подвиги! Здоров’я тобі та спортивного довголіття дорогий друже!

         На засіданні також був присутній ще один учасник цієї зіркової збірної України, відомий радіоаматор і спортсмен , який виступав разом з Миколою Іванчихіним та став призером чеміонату світу  – Олег Шуман, UT4UML !  А поруч з ним сиділи  також відомі  на весь світ, в недалекому минулому  заслужені майстри спорту, чемпіони світу і Європи Андрій Лякін (UT2UB) і Віктор Бобров (UT3UV) !

        Недаром кажуть: без минулого – немає майбутнього ! Ми відкрили в клубі нову рубрику Історія Ham-Radio: Люди. Події. Спогади”:.  Прослухали чудову і ностальгічну розповідь старійшини Київських радіоаматоів, людини з фантастичною енциклопедичною памяттю Анатолія Миколайовича Жука  ( UY5AZ)

про видатних аматорів і історичні події нашого Радіо

Зустріч на перехрестях історії:“Карл Маркс” (US7UU) і  Володимир Джулай (UY2UA)

Потім були жаркі спогади і коментарі про недавній CQ WW  CW Contest на 160 м. в яких прийняли участь UX1UA, UY2UA, UX1UX, UX5UO, UT3UFI, UT3UFH та багато інших.

      Нагорода знайшла Героя !  За активну участь в “Ukrainian DX Contest 2018” спеціальний приз - сорочки від команди DM9EE отримали Сергій Литвинов (UX1UA) і Володимир Джулай UY2UA,
За інформативну підтримку на Українському радіопорталі таку сорочку отримав від команди
DM9EE і Володимир Антонович UZ1RR.

Андрій Лякін  надав цікаву інформацію, про  участь в роботі Антарктичної бази  “Академік Вернадський” у 2019 році  відомого радіоаматора – Романа Братчика UT7UA. Це буде  його    вже четверта зимівка на цій базі!  Зараз він пливе на пароплаві до бази. Роман буде працювати на усіх діапазонах, включаючи 50 мс, використовуючи позивні EM1U та EM1KA. Щасти тобі друже !

      Також було надане слово для привітання  та інформації – UX7MR, US1CT, US0VA, US7UU, UT3UV,  UT4UGT.

      Висловлюємо щиру подяку Президенту K-DX-CC клубу -  Сергію Литвинову (UX1UA) за теплу атмосферу та творчий настрій на протязі засідання, активну роботу і постійну увагу до діяльності клубу.

      Вибачаємось за не дуже чіткі фото – в самий відповідальний момент вийшов з ладу фотоапарат нашого основного фотографа – Анатолія  Світко  (US7UU). Сподіваюсь, що Володимир Антонович UZ1RR покращить якість фото.

      Головне, що потрібно особливо відмітити в цих зустрічах – ми усі робимо надзвичапйно корисну та потрібну справу – піднімаємо авторитет і увагу до  радіоаматорства  та сближуємо наші серця  і  душі  як для себе так і на благо Ham-Radio !

      Від усього нашого зібрання бажаємо міцного здоровя та успіхів нашим дорогим радіоаматорам України! Ми завжди чекаємо на Вас !
Телефонуйте: 050-380-95-78, пишіть:
ux0un@ukr.net )

      З повагою, Микола Сергієнко (UX0UN), керівник радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 


 

Короткий фоторепортаж про зустріч радіоаматорів радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського і клубу K-DX-CC, присвяченої підсумкам нашого аматорського життя у 2018 році, і зустрічі Нового 2019 року !
21 грудня 2018 року, КПІ ім. Ігоря Сікорського, м. Київ
Декілька слів про нашу радіоаматорську сім’ю Ham-Radio.
Радіотехнічний клуб “Політехнік” R1KPI - UT7UZA заснований в далекому 1925 році професором КПІ Огієвським Володимиром Васильовичем. Ми пишаємося нашою славною історією, творчими технічними і спортивними здобутками, світовим авторитетом клубу. Колектив з року в рік поповнюється талановитою студентською молоддю, викладачами та співробітниками університету. Із членів нашого колективу вийшло в світ багато видатних особистостей - Лауреатів Державних премій, докторів і кандидатів технічних наук, відомих спеціалістів, керівників підприємств і науково-дослідних інститутів та установ, високопрофесійних фахівців та інженерних кадрів.
Колектив на протязі десятків років приймає активну участь в міжнародних науково-технічних заходах, конференціях, виставках технічних досягнень, спортивних змаганнях самого високого рівня. Протягом своєї славної історії ми ставали чемпіонами світу, Європи, України, СРСР, високо несли та підвищували світовий авторитет Київського політехнічного інституту !
В останні роки разом зі спорідненим клубом K-DX-CC ми робимо багато добрих справ для патріотичного, духовного, технічного і спортивного виховання нашого молодого поповнення.
Наприкінці кожного року, на своїх звітних зібраннях ми підводимо результати нашої діяльності у поточному році, будуємо плани на наступний рік. На останню, перед-Новорічну зустріч ми і зібралися 21 грудня 2018 року на базі радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ.
Новорічна ялинка в радіотехнічному клубі “Політехнік” UT7UZA встановлена силами і на кошти радіоаматорів для зустрічі Нового 2019 року

 

 


Радиотехнический клуб “Политехник” UT7UZA,  КПИ им. Игоря Сикорского приветствует Вас, наши дорогие друзья - радиоаматоры!

28 сентября 2018 года в радиотехническом клубе “Политехник”UT7UZA состоялась неожиданная  и очень приятная встреча с нашим коллегой,обоятельным и очень интересным человеком,  известным на весь мир радиоаматором из Нидерландов - PB2Т ( ех. PA3EBT), ГансомТиммерманом (Hans Blondeel Timmerman)!

Ганс, как IARU Region 1 Secretary принял  участие в заседании СЕРТ,которое проходило в Киеве, в Украинском  Государственном центре радиочастот (УГЦР).

Перед отъездом домой Ганс посетил наш радиотехнический клуб UT7UZA. Нам было очень приятно встретиться с нашим коллегой, о котором мы много до этого знали и слышали о его добрых делах!

В первую очередь - Ганс настоящий непоседа-радиоаматор,активно работающий в эфире, известный в мире DX-man, Contest-man, организатор и член многих известных  DX-экспедиций!
Он многогранен в своих увлечениях: КВ и УКВ, работа
CW, конструирование, “Oхота на лис”, связи через Луну! Он объездил десятки стран мира, побывал во многих уголках нашей планеты и на всех континентах!
Знаком со всеми мировыми радиоаматорскими грандами, член множества почетных клубов, организаций и ассоциаций! Много своих сил и энергии он отдает популяризации и развитию нашего хобби!

Внимательно посмотрите на его творческий вклад в мировое Ham-Radio!

IARU Region 1 President 31 December 2008 - 30 October 2014.
IARU Region 1 Secretary
since 31 October 2017.
EUDXF Board
Member since August 2016.

IARU Satellite Advisor since 11 April 2016.
YASME Foundation Director since February 2015.
EUDXF President August 2004 - August 2016.
IARU Region 1 EC member 2002 - 30 December 2008.
VERON HF Manager April 2000 - April 2001.
VERON Vice President April 2001 - April 2008.


Надо было видеть – какой радостью светились его глаза когда он провел от нас  несколько CW, SSB и  FT8 QSOs !  Украина была “newone” и  88 страной мира по DXCC с территории которой он провел QSO своим позывным  UT/PB2T !

UT/ PB2Tна UT7UZA (# 88 DXCC ! )

Жаль, что на эту встречу судьба и обстоятельства  отвели нам так мало времени. В гостевой книге клуба Ганс оставил свои теплые впечатления от встречи с клубом и студентами КПИ им. Игоря Сикорского.
Написал добрые слова и пожелания  в адрес Украины и нашего клуба, и обещал вернуться к нам с ближайшей оказией.

      Хочу выразить признательность и благодарность за возможность встретиться с этим легендарным человеком – Анатолию Кириленко, выпускнику КПИ, Президенту ЛРУ, который нашел время в плотном графике Ганса выкроить время на эту незабываемую встречу!

      Прощаясь с нами Ганс просил передать наилучшие пожелания крепкого здоровья и успехов в Ham-Radio всем радиоаматорам Украины!  Мы с великим удовольствием выполняем его просьбу. До скорой встречи, наш дорогой PB2T !

 73! С уважением, Сергиенко Н.И. (UX0UN),
руководитель радиотехнического клуба “Политехник”
UT7UZA,  КПИ им. Игоря Сикорского, 
г. КИЕВ


Конференція "Проблеми комунікацій 2018"

Полностью смотреть ЗДЕСЬ>>>


Вітаємо наших дорогих друзів-радіоаматорів !

Відбулося чергове традиційне засідання Київського клубу K-DX-CC. Підвели підсумки діяльності за 1-ше півріччя 2018 року. Нам є чим пишатися – як клубу в цілому, так і творчими здобутками його членів. Разом з радіотехнічним клубом “Політехнік” UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського і Українським Контест Клубом (UCC) зроблено багато добрих справ.Проведені науково-технічні і спортивні конференції. Здобуті призи, дипломи, нагороди, зростає наш авторитет та роль клубів.
Як завжди, творчу і дружню атмосферу в в цих засіданнях-зустрічах створювали задавали авторитетні і відомі на Україні і в цілому світі Сергій Бунін (UR5UN), Сергій Литвинов (UX1UA)та радіоаматорська компанія RigExpert, Володимир Джулай (UY2UA), ВячеславЄрмачков (US0HZ), Віктор Бобров (UT3UV), ,Микола Гострий (UT5UT), Олександр Приліпко(UX1UX), Валерій Буцан(UT9UZ), Роман Братчик (UT7UA), Вадим Івлієв( UT6UD) ), Олег Євтушенко (US7UX ), Дмитро Сташук (UT5UGR), Володимир Засуцький (UW7UA), Анатолій Світко ( US7UU), Олексій Яковлєв (UT5UY ) та багато інших.
Ми завжди раді гостям-радіоаматорам. На цей раз ми з радістю зустріли нашого дорогого колегуз Запоріжжя - UR6QV, МиколуПапіровського. Микола виявився чудовий радіоаматором палко закоханим в Ham-Radio інадзвичайно цікавим співбесідником. Це ми потім взнали, що він тривалий час працював журналістом.Ми з гордістю показали йому свій радіотехнічний клуб “Політехнік”UT7UZA КПІ. А в нашій гостьовій книзі з’явився і його автограф.! Щасти тобі друже, і до нових зустрічей! Двері радіотехнічного клубу Політехнік КПІ завжди відкриті для наших дорогих гостей з усіх куточків планети Земля!
І саме головне чим ми пишаємось – ці зібрання з кожним разом все більше об’єднують нас, дають можливість підтримання дружніх стосунки та нашої славної історії, залучення молодого поповнення до нашої радіоаматорської сім’ї.
Від імені радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ, K-DX-CC, UCCми вітаємо чудовий, творчий колектив молодіжного клубу UR4RWWі його керівників з прекрасними радіоматорськими успіхами і творчими здобутками у 2018 році Пишаємося Вами ! Аплодуємо Вам і запрошуємо до нас на чергове засідання K-DX-CC !
73! 88! GL! Здоровенькі були ! Для дорогих читачів – фотографія про цю прекрасну зустріч.
З повагою, Микола Сергієнко (UX0UN), керівник радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського

Встреча с знаменитыми людьми
на UT7UZA


Зустріч радіоаматорів України та Сербії

24 лютого 2018 року, на базі радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулося позачергове засідання K-DX-CC клубу. Всі ми з нетерпінням чекали цього дня. До нас завітали дорогі гості з Сербії – Храніслав Мілошевич та Олена Буякович – відомі сербські вчені, професори, доктори фізико-математичних наук з Університету м. Приштина, які прибули в Київ на міжнародну наукову конференцію. Першим, як завжди, зустрів старого приятеля в Києві Микола Гострий. Десятки років тому вони познайомились в аматорському ефірі й стали навіки нерозлучними друзями.Початок зібрання: зустріч старих друзів: (Зліва-направо) М. Сергієнко (UX0UN), Х. Мілошевич (YT1AD), М. Гострий ( UT5UT).
Для нас Храніслав Мілошевич відомий як великий друг України, і як всесвітньо відомий Радіоаматор з великої Букви - організатор і оператор видатних і рідкісних міжнародних радіоаматорських DХ-експедицій в різні, найвіддаленіші куточки земної кулі, на рідкісні острови світових океанів. Незважаючи на щільний графік перебування у Києві, гості присвятили нам весь суботній день. Радості зустрічі старих друзів не було меж – багато з нас були вже раніше особисто знайомі з Храніславом, а ті, хто вперше зустрівся з ним, отримали величезне задоволення від спілкування з дуже цікавою людиною.
По старій, добрій традиції Президент клубу K-DX-CC Сергій Литвинов (UX1UA) не без хвилювання відкрив зібрання. Почалася зустріч з Гімна і Прапора Сербії. Храніслав розповів про свою Батьківщину, про перші кроки в аматорське Радіо, студентські роки, свої наукові захоплення, викладацьку роботу в Університеті Приштини, де він працює професором.

Рідна Сербія. Батьківщина. Вітановац. Антени YT1AD
А потім почалося хвилююче дійство – розповіді-спогади про наше добре старе і сучасне Радіо. Захоплення DX, Contest’s, QSL's, Award’s, DX-pedition’s !
Храніслав показав на великому екрані і прокоментував декілька своїх знаменитих і найулюбленіших DX-pedition’s на острови Тихого океану: Baker Isl. (K1B), Swains (N8S), де було встановлено світовий рекорд з кількості зв’язків; Rotuma (3D2R); Conway Reef (3D2C) !

Ми дізналися багато нюансів про ці експедиції, про тяжку працю з організації та під час роботи з нами, радіоаматорами, в ефірі! Навіть не здогадувалися, що з нетерпінням чекаючи, працюючи з цими експедиціями, наші колеги роблять для нас усе можливе і неможливе щоб забезпечити нам велике задоволення і підвищити наш DXCC рейтинг! Члени клубу передали всім учасникам команди Храніслава наші найкращі побажання успіхів, міцного здоров’я і удачі, творчих досягнень на благо нашого улюбленого Ham-Radio.
На відзначення його заслуг перед світовою радіоаматорською спільнотою президент клубу K-DX-CC Сергій Литвинов (UX1UA) від імені колективу всесвітньо відомої фірми RigExpert презентував нашому дорогому гостю два комплекти найсучасніших антенних аналізаторів “АА” для успішного налаштування апаратури і антен в його рідкісних і важливих для нас DX-експедиціях.Подарунки від фірми RigExpert вручає С. Литвинов (UX1UA)
Потім були сила-силенна запитань, на які кожний отримав чіткі, оригінальні і мудрі відповіді. Людині, яка побувала більше як в 120 країнах світу, є почесним членом багатьох світових радіоаматорських організацій і спільнот, зустрічалася з видатними діячами, політиками, вченими, радіоаматорами країн на усіх континентах землі було про що розказати нам! Затамувавши подих, ми слухали ці романтичні розповіді і пишалися нашим колегою, нашим дорогим Храніславом – другом України, великим радіоаматором і чудовою душевною людиною! Далі все перейшло в теплу задушевну бесіду.
Храніслав пообіцяв якнайчастіше спілкуватися з нами. Домовилися, навесні, в теплу пору року організувати в Києві спільну конференцію радіоаматорів України і Сербії.
 


Фото на згадку …
Про цю хвилюючу подію і теплу зустріч були зроблені записи в гостьовій книзі радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського.Сумно було розлучатися з нашими сербськими друзями, але ми сподіваємось на нові зустрічі в ефірі та на Київській землі. Щасти тобі, друже, – наш дорогий Храніславе Мілошевичу (YT1AD) !
І приємна новина для всіх радіоаматорів України від самого Храніслава ! Дуже скоро його і його товаришів голоси будуть звучати на радіоаматорських діапазонах з дуже рідкісної країни світу!
З якої ? Наберіться терпіння ! Дуже скоро Ви самі будете учасником цієї надзвичайної і хвилюючої події!З повагою,
Сергієнко М.І. (UX0UN) – керівник радіотехнічного клубу “Політехнік” UT7UZA, КПІ ім. Ігоря Сікорського


 

Недавно, гостем нашего радиоклуба был мой товарищ,
Народный артист Украины, человек-легенда, один из выдающихся танцоров мира которого я давно просил выступить перед нашими студентами
.

С большим трудом Григорий Николаевич выделил время на это выступление со своего плотного, на год наперед занятого графика! И слово сдержал ! Актовый зал 22 корпуса НТУУ КПИ был забит до отказа!Григорий Николаевич сразу влюбил в себя всех студентов и преподавателей своим обоянием , шармом, спортивной выправкой, очаровательной улыбкой и бодростью духа ! Рассказал, что посетил и танцевал в 120 странах мира, встречался с огромным количеством глав и первых руководителями держав мира .

В 1945 году, выступая в Москве на концерте по случаю Дня Победы, маленький Гриша которому было всего 13 лет, танцевал гопак в составе ансамбля с Киева “Трудовые резервы” ! В первом ряду сидели все высшие руководители СССР и многих держав мира ! Маленький Гриша, так покорил своим талантом и блестящим выступлением Иосифа Виссарионовича Сталина, что после выступления, тов. Сталин вышел к сцене, взял маленького Гришу на руки, вернулся и посадил рядом с собой ! Потом снял свои наручные часы и подарил изумленному Грише! В Киев Гриша вернулся уже национальным героем, став сразу знаменитым на весь СССР !

……..А дальше в зале началось настоящее чудо, в которое трудно было поверить ! В свои 83 !!! года, знаменитый на весь мир артист, 4 часа без перерыва давал мастер-класс, танцевал, подписывал автографы и дарил свои книги-мемуары ! Перетанцевал все танцы о которых его просили все желающие ! Встреча с Григорием Николаевичем Чапкисом навсегда осталась в наших сердцах !
А потом мы снова вернулись в помещение нашего “Радиоклуба” , и пока Григорий Николаевич отдыхал, он попросил меня познакомить его с нашим хобби, и его нюансами
 .
И здесь оказалось, что у нас много общего – страны и континенты, где он побывал наяву, а мы побывали в них посредством нашего Ham-Radio ! Восторгам не было предела !
Большие и малые страны Океании, Африки, Азии, Северной и Южной Америки, не говоря уже о Европе. Падал на самолете в Уругвае и Таити , разбивался и тонул вместе с ансамблем П.П.Вирского на корабле возле острова Кюрасао…. И многое-многое другое , похожее на настоящую сказку !
Эрудированный, деликатный, воспитанный, интеллигентнейший, чрезвычайно интересный и дружелюбный человек !
За этот выдающийся урок-концерт Григорий Николаевич не взял с нас ни единой копейки, посвятив свое выступление дорогой его сердцу молодежи ! И для нас это было еще одно великое чудо !Григорий Николаевич Чапкис попросил меня передать всем радиоаматорам Украины свои наилучшие пожелания и поздравления с Новым 2014 годом.- На фото : Народный артист Украины Григорий Николаевич Чапкис, и его воспитанница - наша студентка Оксана Гаращук, чемпионка Украины по бальным танцам, с которой он танцевал на нашем вечере, Сергиенко Николай , UX0UN – в помещении Радиоклуба Политехник НТУУ “КПИ” . Торжественная встреча Г.Н. Чапкиса, и -фотография на память с любимым артистом
 

hit counter

 

© 2000 – 2019 ЯR Studio UZ1RR ex UB5RR

Перепечатка статей с портала приветствуется при условии ссылки на портал http://uarl.com.ua/