ЧЕРНИГОВСКИЙ WEB
 

Карта Чернигова

Погода в Чернигове

Подробная карта Чернигова


Историческая справка
 

г.Чернигов
Черниговская область
 


Радиолюбительство
 

VKFF Site-VK5PAS
Законы Мерфи для радиолюбителей
История радиолюбительства
История радиолюбительства на
Черниговщине

Л Р У

Список SWL Украины
 


Черниговский областной радиолюбительский союз
 

Список SWLЧерниговщины
Наши ветераны U5RK
Наши ветераны U5RN
Узнайте свой WW-locator с точностью до секунды
   


РОСИЙСКИЙ WEB
 

Антенны, схемы КВ УКВ
QRZ RU
CQHAM RU
Базовый сайт RV6FLE
KDR- UR member
Радиосхемы
Электронный справочник
Люительская электроника
Электронные книги. 3276 позиций
Трансиверы по почте
Очень полезный сайт
Игоря Гончаренко DL2KQ
Послушайте аудио эфир DX экспедиций
CW - SSB от Игоря DL2KQ-EU1TT
Radioamateur EU
EU кластер
50 mc IARU band plan
QRZ COM
I A R U
DX cluster
Internet HAM Atlas
DX Zone portal
On line Logs
Цветная азимутальная карта для вашего локатора.
Введите свой локатор и получите отличную азимутальную карту в формате PDF


Радиолюбительские дипломы
Черниговщины
 

Диплом "Чернигов"
Диплом "CRDA"
Диплом "Батурин"
Диплом "Славяне"
Диплом "Довженко"
Вымпел "Чернигов"
   
   


Национальная дипломная программа URDA ЛРУ
 

Диплом URDA
 
Кликните по рисунку для увеличения
Список URDA районов
Черниговской обл
Диплом "Украина"
Диплом WURCA
Вымпел ЛРУ  
Диплом SUDA
Диплом MFFA
 


СОРЕВНОВАНИЯ
 

Условия соревнований
 


Охотникам за дипломами
 

Дипломная программа "Крепости-замки"
   


НАЧИНАЮЩИМ
 

 


НАЧИНАЮЩИМ И НЕ ТОЛЬКО
фундаментальный материал
для UA UR EW UN
 

Справочное пособие для начинающих коротковолновиков
"Основы любительской радиосвязи"

от RA0CL
Файл в Word.doc 3.1 мб

Кликните мышкой и ждите загрузки
Word не открывает. Сохраните в .doc
После на компе откройте в Word-е
Справочное пособие для начинающих коротковолновиков
"Основы любительской радиосвязи"

от RA0CL
Файл в Acrobat Reader pdf 1.73 мб

Кликните мышкой и ждите  загрузки
Нужен Acrobat Reader. Открыть и сохранить.
Как получить разрешение
Кто такие ХЕМ-ы
Любительская радиосвязь
Q - код, Z код, радиолюбительский код
Позывные стран мира
ITU список
Карта стран ITU
Что такое CEPT лицензия
Простой трехдиапазонный приемник

GISMETEO.RU: погода в г. Чернигов

Besucherzahler

счетчик посещений 

UTC

SDR
Слушать эфир всего мира на всех диапазонах можно здесь


 

Радіоаматорство сьогодні: непотрібна архаїка чи актуальний модерн?

 


Сучасна преса рідко пише про речі, які не приносять грошей, або про ті, де гроші не «крутяться». Навіть численні хобі зазвичай дають певний прибуток від реалізації витворів. Передивляючись сучасні ЗМІ, може скластися враження, що головна річ сьогодні – гривні й долари. Та це неправда. Є люди, які чесно працюють на громадських засадах, а коштам, звичайно, радіють, коли інколи хтось підкине, та не роблять із цього бізнесу. Ім’я таким – радіоаматори.

Таке взагалі ще існує?

Невже сьогодні ще хтось користується «морзянкою»? Можливо, будете здивовані, але майже щотижня відбуваються змагання, де у вузьких діапазонах радіохвиль одночасно працюють сотні, а то й тисячі аматорів із усього світу. Спілкуються, звичайно ж, не тільки телеграфом, а й голосом, іноді обмінюються цифровими повідомленнями і навіть фотознімками й відеозаписами. Скажу більше: у сучасних радіоаматорів є навіть власні супутники.

Звичайно, серед таких сьогодні частіше зустрінеш покоління п’ятдесятих-шістдесятих, саме на їхню молодість припав «бум» радіозв’язку й узагалі електронної техніки. Та як не дивно – є й чимало молодих і навіть юних хлопців. І дівчат! Наприклад, в Ільмівці Городнянського району працює Марійка (UR5RSM).Одного разу я чув (на жаль, тоді відповісти було нічим), як телеграфує... король Іспанії Філіп IV (позивний EF0F). Він, як і його батько й попередник Хуан Карлос I (позивний EA0JC), – теж радіоаматор.

Навіщо це?

У наш час, коли Інтернет охопив ледь не всі куточки людства, а телефон вміє не тільки «дзвонити» – який сенс носити з собою рацію або майструвати величезні антени, щоб докричатися до людини, яку не знаєш, і більш того – не знаєш чи почує тебе хтось узагалі?

Мабуть, таке саме запитання можна поставити й тому, хто власноруч в’яже светри: їх можна купити, але ж то – хобі. Машини можуть зробити більше й якісніше, та чи відміняє це творчість людини?

Серед радіоаматорів хтось майструє власні приймачі й передавачі, хтось більше любить лампи, хтось – мікросхеми, хтось полюбляє працювати надмалими потужностями. Усі вони вивчають особливості різних типів антен, слідкують за розповсюдженням радіохвиль... Це захоплює!

Отже – тільки захоплення?

Є в цієї справи й практична сторона. Не всі, але багато хто з радіоаматорів «дружить» із паяльником, отже, іноді лагодить побутову техніку – для себе, сусідів, знайомих... Між іншим, теж не завжди за гроші. Нерідко у віддалених селах допомагають установити антени, щоб краще йшов телевізор...

Та й це не все. У статуті радіоаматорів зазначено, що під час надзвичайних ситуацій вони стають повноцінними співпрацівниками аварійних служб, допомагають налагодити зв’язок, беруть участь у пошукових та рятувальних операціях. Тобто – все серйозно.

Як стати радіоаматором?

Перше правило, яке має знати кожен аматор, – слухати, слухати й ще раз слухати. Колись, щоб отримати позивний у Центрі радіочастот, потрібно було кілька років бути спостерігачем, вести журнал спостережень... Нині законодавство адаптується до європейських і світових норм, і третю (тобто тепер – найнижчу) категорію отримати простіше, фактично – потрібне бажання та мінімальні знання.

На щастя, тепер для початківця відкриті великі можливості. Щоб ознайомитися з тим, що відбувається в ефірі, можна зайти на сайт websdr.org, обрати один із приймачів (а їх чимало по планеті) і... слухати. Можна придбати недорогий ТВ-тюнер, який підключається до комп’ютера, й налаш­тувати для прийому радіо. Шукайте ключові слова «RTL» та «SDR». Навіть позивний спостегігача можна безкоштовно замовити через Інтернет (swarl.org), щоб потім надсилати QSL-картки тим, кого приймав (також електронні – eqsl.cc).

Якщо необхідність працювати в аматорських діапазонах ще не назріла, можна спробувати себе у громадянських, для них не потрібні ні дозволи, ні ліцензії, якщо дотримуватися регламенту (є обмеження на потужність передавача і тип антени). Найцікавіший – так званий «Сі-Бі» діапазон, приблизно 27 МГц. Він демократичніший щодо тем, які обговорюються, там іноді можна зустріти навіть «радіохуліганів» і просто недружелюбних типів, та в цьому є своя романтика. А головне – у ньому можливе розповсюдження сигналу далеко за горизонт...

Коли ж налаштовані серйозно – в Інтернеті знайдеться чимало матеріалів і для початківців, і для профі. А, може, поруч із вами живе радіоаматор? Придивіться до антен.

Увімкнув – і розмовляй?

Не зовсім. Навіть якщо ви багато слухали, уявляєте, як установлюють зв’язок інші аматори, придбали, скажімо, Сі-Бі станцію, установили антену якомога вище (стережіться блискавок!)...

Справа в тому, що радіохвилі різної дов­жини розповсюджуються по-різному. Короткі можуть багато разів відбиватися від іоносфери і створювати «плями» прийому, ультракороткі – головним чином по прямій, але можуть теж відбиватися – усе залежить від стану іоносфери.

І тут починаються підводні камені. Дальнє проходження залежить від сонячної активності: магнітні бурі порушують зв’язок, плями й спалахи на Сонці, навпаки, сприяють зміцненню іоносферних шарів.

На жаль, цого року сонячна активність зійшла на мінімум, та це не означає, що ефір помер. Цього літа діапазон 27 МГц іноді мовчить днями, тижнями, а потім раптом: «Работает «Батарея», Сухуми, для дальних станций». Марат із позивним «Батарея» – майже за 1200 кілометрів від нас.

На більш довгих хвилях, 7 чи 3,5 МГц (тут уже потрібен позивний), можна непогано попрацювати вночі – іноді навіть із іншими континентами. Та потрібно слідкувати за магнітними прогнозами.

До кого звертатися?

Найвірніший спосіб – написати заяву-лист на мейли:
UR5RBJ - Орександр ur5rbj(at)ukr,net
UZ1RR -
Володимир uz1rr(at)ukr,net


Також щовечора о 21 годині на частоті 144,75 МГц можна послухати, що розповідають на радіоклубі аматори Чернігівщини. Не завжди почуєте там щось про антени чи трансивери, іноді спілкування йде про щось своє, просте, людське, і це також буває цікаво.

Успіхів у ефірі або, як кажуть радіоаматори, – 73!

Олександр БОЖОК, UR5RBJ м. Чернігів


Репліка з приводу

Розповідає Олексій Бачок (UT5RB, член кваліфікаційної комісії):

– Колись дальні зв’язки були дуже цінними, для цього потрібно було моніторити ефір, слідкувати за багатьма факторами. Нині в Інтернеті можна подивитись DX-кластери (каталоги тих, кого чутно в ефірі саме зараз. – Авт.) і вже спрямовано намагатися зв’язатися саме із ними. Ми, бідні радіоаматори, натягнувши свої «мотузки», виграємо тільки тому, що десь там, у інших, стоять серйозні багатоелементні антени...

У цьому фанатизмі голов­не, що люди, заразившись справою ще у дитинстві, не кинули її, кожного дня щось складають, будують... У давні часи працював магазин «Юний технік», матеріалів вистачало, будувати антени – було б бажання. Нині – це гроші, та люди все одно роблять. Бо це захоп­лює.

У світі траплялося багато серйозних катаклізмів, і, як показала практика, у такий час державний чи бізнес-зв’язок не працюють. Виручають радіоаматори. Навіть космонавтів після аварійних приземлень шукають...

Цікаво, що у США радіо­аматори – на обліку у військових. І якщо ти досяг якихось успіхів у розробці антен чи встановленні зв’язків – тобі не дадуть закинути цю справу, не допустять, щоб ти скинув рівень досвіду через брак кош­тів чи ще щось. Для цього передбачені бюджети.

У нас із цим АТО... Ки­ну­лися за цифровим обладнанням, а воно дешифрується тими самими станціями, що й шифрується. Вибачте, але розшифрувати «морзянку» декодером можливо тільки якщо телеграфує автомат із чітким ритмом; якщо це робити вручну, то хоч головою об стінку бийся, ніякий декодер тобі не допоможе. У Другу світову над такими повідомленнями ламали голови, навіть, коли війна вже закінчилася... Для порівняння: ізраїльська армія це добре знає, вони вчать цьому радистів.

Що додати? У нас є багато заповідників, є історичні пам’ятки. Я б хотів проїхатися по всіх, провести змагання, із спеціальними позивними відпрацювати кілька тисяч зв’язків із цих місць, надрукувати дипломів і карток, розіслати кореспондентам по світу... Це вкрай необхідно і для туризму (у Болгарії часто проходять такі змагання. Аматори з усього світу працюють, щоб отримати «Диплом усіх святих»; почувши спецпозивний oldcars, дізнаються, що за кілька місяців стартує виставка ретро-автомобілів у Софії й інше. – Авт.) Потрібен час і гроші...

Ми кілька разів їздили по дитячих таборах. Інтерес у дітей є. І у сільських голів теж, та у них голова болить, у першу чергу, за те, як цих дітей нагодувати і де розмістити, де знайти вихователів, медиків, а радіо у цьому переліку десь далеко у кінці...

Корисні посилання

http://uarl.com.ua Український радіопортал
websdr.org  – перелік прий­мачів світу, які можна послухати через Інтернет саме зараз.
voacap.com  – онлайн-розрахунок вірогідності зв’язку між двома пунктами та покриття сигналу на карті світу.
lcwo.net  – навчання абетці Морзе, тренування на приймання різних видів тексту.
spaceweatherlive.com  – актуальний стан та прогноз гео­магнітної обстановки на найближчі години.
qrz.com та qrzcq.com  – сервіси пошуку інформації про радіоаматорів по їхніх позивних.
ur5r.esy.es  – Чернігівська обласна радіоаматорська спілка.
rigpix.com  – база даних ра­діо­аматорської апаратури.
windy.com  – актуальна карта й прогноз хмарності, вітру, температури на різних висотах в атмосфері, а ще – опадів та гроз.
radiostorage.net  – чимала колекція електронних схем різноманітної тематики.
dl2kq.de  – сайт Ігоря Гончаренка, автора цікавих і серйозних пуб­лікацій на антенні теми.
І ще одна підказка – найвідоміша серед аматорів програма розрахунку параметрів антен MMANA.

Опубліковано в газеті "НК" №?61–62 (9725–9726)?•?2 серпня 2018 року


EM7R Plyazhny Isl 2018.

https://www.facebook.com/100004923906671/videos/pcb.771111176396339/771111786396278/?type=3&theater


Уникальная антенна  на 144 мгц
UR3QQJ в гостях у UR3QQG


Юні радіоаматори-винахідники Чернігова


Окончательные результаты Кубка ЧОРС

CATEGORY A (CW - no CR)
# Call QSO Score Conf. (%) Name
total conf. no CR CR total
1 UR5WFP 33 30 19 33 52 90,91 Volodymyr Myskiv
2 UT0NT 32 21 13 24 37 65,62 Ivan Tauzhniansky
3 UT1V 18 16 12 12 24 88,89 Sergey Osheka
4 UR4UC 16 12 6 18 24 75 Valery Bashinsky
5 UR2LM 22 17 14 9 23 77,27 Leonid Stepanets
6 UR2AM 11 9 5 12 17 81,82 Konstantin Chernobrov
7 UR8GX 6 5 3 6 9 83,33 Ivan Lysenko
8 US1UU 5 3 3 0 3 60 Sergey Gusev
9 UT7HM 2 1 1 0 1 50 Victor Dolya

CATEGORY B (SSB - no CR)
# Call QSO Score Conf. (%) Name
total conf. no CR CR total
1 UR5VAZ 8 8 5 9 14 100 Sergiy Kurilchenko
2 UR5VAA 8 7 6 3 9 87,5 Volodymyr Zhyvotovskyy
3 UR5VAV 7 6 5 3 8 85,71 Iryna Kurilchenko

CATEGORY C (MIX - no CR)
# Call QSO Score Conf. (%) Name
total conf. no CR CR total
1 UX1VT 55 30 18 42 60 54,55 Pavel Kirichenko

CATEGORY D (CW - CR)
# Call QSO Score Conf. (%) Name
total conf. no CR CR total
1 UT0RM 46 39 15 72 87 84,78 Alex Kalita
2 UR8RF 39 37 17 60 77 94,87 Alex Svistelnik

CATEGORY E (SSB - CR)
# Call QSO Score Conf. (%) Name
total conf. no CR CR total
1 UX7RR 47 44 0 132 132 93,62 Alexander Novikov
2 US5RK 25 25 1 72 73 100 Oleksandr Klymenko

CATEGORY F (MIX - CR)
# Call QSO Score Conf. (%) Name
total conf. no CR CR total
1 UT3RN 25 24 3 63 66 96 Nikolai Savchenko
2 UX1RX 27 24 7 51 58 88,89 Anatoly Savchenko
3 UW5RG 9 9 1 24 25 100 Igor Borisenko

CATEGORY H (SSB - CR CHORS)
# Call QSO Score Conf. (%) Name
total conf. no CR CR total
1 UX0RR 52 47 1 138 139 90,38 Konstantin Gorodniy
2 UW8RR 44 42 0 126 126 95,45 Volodymir Dunaj
3 UR5RKY 38 33 0 99 99 86,84 Victor Shapoval
4 UR5RPD 29 24 4 60 64 82,76 Volodymyr Snopok
5 UT8RR 10 9 0 27 27 90 Valerij Grigoruk
6 UR5RSM 6 6 0 18 18 100 Maria Snopok

CATEGORY I (MIX - CR CHORS)
# Call QSO Score Conf. (%) Name
total conf. no CR CR total
1 UW7RV 35 29 2 90 92 82,86 Vlad Ananyev

CATEGORY J (MIX - CLUB)
# Call QSO Score Conf. (%) Name
total conf. no CR CR total
1 UZ1RZZ 55 49 6 141 147 89,09 Club CHORS
2 UR4RWB 36 32 3 87 90 88,89 Station of yung tehnician
3 UR7TWY 13 10 8 9 17 76,92 School station

По итогам судейства организаторами были приняты следующие решения по награждению:
1. Зачётной считать группу при наличии в ней трёх и более участников,
2. Участники занявших первые места в группах не вошедших в зачёт,награждаются памятными дипломами,
3. Участницы награждаются памятными медалями.
Совет ЧОРС
 


EO25RAN - UR5RSM

В далекому селі Ільмівка на Чернігівщині, що на кордоні з Білоруссю, проживає радіоаматорська династія: батько Володимир Анатолійович UR5RPD, дружина Ірина Іванівна USR-165. доця I LOVE CW Марійка UR5RSM, синуля Євген UR5RAK. Все радіосімейство активне в єфірі на КХ та УКХ.
На фото:
Марійка UR5RSM, вчителька Ільмівської шкоди, проводить зв'язок СПС-ом EO25RAN з нагоди 25-річчя історичного перельоту "Кукурузника АН-2" з Чернігова в США.


В эфире СПС EO25RAN
Позывной будет звучать в днях активности в честь 25 летия легендарного и первого в мире перелета биплана АН-2 "Кукурузника" из Чернигова (Аэропорт Шестовица) В Соединенные Штаты Америки (Город Мерфрисборо).
Экипаж во главе с командиром Петром Петровичем НАВОЙТОМ на АН-2 преодолел 15 800 км, что равно половине длины экватора Земли.

СQ DE EO25RAN

График работы
 

Date Mode Time ukr Band Op.
March 4, 2017 CW 00:01-23:59 3.5 - 14 UT0RW
March 4, 2017 SSB 00:01-23:59 3.5 - 14 UT5RB
March 4, 2017 DIGI 00:01-23:59 3.5 - 14 UT4RZ
March 4, 2017 CW 00:01-04:45 3.5 mc UZ1RR
March 4, 2017 SSB 13:00-18:00 18 mc UT5RQ
March 4, 2017 FM 20:01-22:00 144 mc UR5RPD
March 4, 2017 CW 18:00-21:00 7 mc UX1RX
March 4, 2017 SSB 19:00-24:00 1,8 mc UT5RQ
March 4, 2017 CW 19:00-22:00 3,5 mc UW7RV
March 4, 2017 CW 22:00-23:55 3,5 mc UZ1RR
March 5, 2017 SSB 00:01-06:00 3,5 -7: mc UT5RB
March 5, 2017 CW 20:00-23:55 3.5 mc UZ1RR
March 5, 2017 CW 18:00-20:00 7 mc UX1RX
March 5, 2017 CW 15:00-18:00 14 mc UT3RN
March 5, 2017 CW 20:00-22:00 1.8 mc UX1RX
March 5, 2017 FM 20:01-22:00 144 mc UR5RPD
March 5, 2017 FM 18:01-20:00 144 mc UR5RSM
March 5, 2017 SSB 19:00-24:00 1,8 mc UT5RQ
March 5, 2017 SSB 13:00-18:00 18 mc UT5RQ
March 6, 2017 CW 05.00-08.00 3.5 mc UT8NQ
March 6, 2017 CW 05.00-08.00 7 mc UT8NQ
March 6, 2017 CW 20:00-23:55 3.5 mc UZ1RR
March 6, 2017 FM 20:01-22:00 144 mc UR5RPD
March 6, 2017 FM 18:01-20:00 144 mc UR5RSM
March 6, 2017 SSB 19:00-24:00 1,8 mc UT5RQ
March 6, 2017 SSB 13:00-18:00 18 mc UT5RQ
March 7, 2017 CW 05:00-08:00 1,8 mc UT8NQ
March 7, 2017 CW 05:00-08:00 3.5 mc UT8NQ
March 7, 2017 CW 05:00-08:00 7 mc UT8NQ
March 7, 2017 CW 20:00-23:55 3.5 mc UZ1RR
March 7, 2017 SSB 19:00-24:00 1,8 mc UT5RQ
March 7, 2017 SSB 13:00-18:00 18 mc UT5RQ
March 7, 2017 CW 19:00-24:00 7 mc UT8NQ
March 7, 2017 CW 19:00-24:00 3.5 mc UT8NQ
March 7, 2017 CW 19:00-24:00 1,8 mc UT8NQ
March 7, 2017 CW 12:00-18:00 14 mc UW7RV
March 8, 2017 DIGI 09.00-12.00 7 mc UW8RR
March 8, 2017 DIGI 20.00-23.59 3.5 mc UW8RR
March 8, 2017 CW 12:00-18:00 21 mc UZ1RR
March 8, 2017 SSB 19:00-24:00 1,8 mc UT5RQ
March 8, 2017 SSB 13:00-18:00 18 mc UT5RQ
March 8, 2017 FM 20:01-22:00 144 mc UR5RPD
March 8, 2017 FM 18:01-20:00 144 mc UR5RSM
March 9, 2017 SSB 19:00-24:00 1,8 mc UT5RQ
March 9, 2017 SSB 13:00-18:00 18 mc UT5RQ
March 9, 2017 FM 20:01-22:00 144 mc UR5RPD
March 9, 2017 FM 18:01-20:00 144 mc UR5RSM
March 10, 2017 SSB 19:00-24:00 1,8 mc UT5RQ
March 10, 2017 SSB 13:00-18:00 18 mc UT5RQ
March 10, 2017 DIGI 20:00-23:50 3.5 mc UR5VKX
March 10, 2017 CW 20:00-23:50 3.5 mc UZ1RR
March 12, 2017 SSB 08:00-10:00 7 mc UR7HGS
March 12, 2017 SSB 15:00-17:00 7 mc UX3IT
March 12, 2017 CW 18:00-21:00 3.5 mc UZ1RR
March 13, 2017 SSB 08:00-10:00 7 ssb UX3IT
March 13, 2017 SSB 10:00-12:00 21 ssb UX3IT
March 13, 2017 CW 18:00-21:00 3.5 mc UZ1RR
March 13, 2017 CW 21:00-24:00 1,8 mc UT8NQ
March 13, 2017 CW 21:00-24:00 3.5 mc UT8NQ
March 13, 2017 CW 21:00-24:00 7 mc UT8NQ
March 14, 2017 SSB 10:00-12:00 21 mc UX3IT
March 14, 2017 CW 18:00-22:00 3.5 mc UZ1RR
March 15, 2017 CW 12:00-16:00 10 mc UT8NQ
March 15, 2017 CW 12:00-16:00 14 mc UT8NQ
March 15, 2017 SSB 10:00-12:00 18ssb UX3IT
March 15, 2017 SSB 19:00-21:00 7 mc UX3IT
March 16, 2017 FM 18:01-20:00 144 mc UR5RPD
March 16, 2017 FM 18:01-20:00 144 mc UR5RSM
March 16, 2017 DIGI 05:00-09:00 1,8 mc UT8NQ
March 16, 2017 DIGI 05:00-09:00 3.5 mc UT8NQ
March 16, 2017 DIGI 05:00-09:00 7 mc UT8NQ
March 16, 2017 SSB 10:00-12:00 18ssb UX3IT
March 16, 2017 SSB 19:00-21:00 7 mc UX3IT
March 17, 2017 CW 12:00-20:00 3.5 mc UT8NQ
March 17, 2017 CW 12:00-20:00 7 mc UT8NQ
March 17, 2017 CW 12:00-20:00 10 mc UT8NQ
March 17, 2017 CW 12:00-20:00 14 mc UT8NQ
March 17, 2017 SSB 10:00-12:00 14ssb UX3IT
March 17, 2017 SSB 19:00-21:00 7 mc UX3IT
March 17, 2017 CW 20:00-23:00 3.5 mc UZ1RR
March 18, 2017 CW 20:00-23:00 3.5 mc UZ1RR
March 18, 2017 CW 15:00-21:00 18 mc UT8NQ
March 18, 2017 CW 15:00-21:00 14 mc UT8NQ
March 18, 2017 CW 15:00-21:00 10 mc UT8NQ
March 18, 2017 CW 15:00-21:00 7 mc UT8NQ
March 19, 2017 CW 18:00-22:00 7 mc UT8NQ
March 19, 2017 CW 18:00-22:00 10 mc UT8NQ
March 19, 2017 CW 18:00-22:00 14 mc UT8NQ
March 19, 2017 SSB 11:00-16:00 7 mc UT8RR
March 19, 2017 SSB 11:00-16:00 14 mc UT8RR
March 19, 2017 CW 20:00-23:00 3.5 mc US7UU
March 20, 2017 SSB 11:00-16:00 7 mc UT8RR
March 20, 2017 SSB 11:00-16:00 14 mc UT8RR
March 20, 2017 CW 20:00-23:00 3.5 mc UZ1RR
March 20, 2017 FM 15:09-15:21 SAT-SO-50 UR3QTN
March 20, 2017 FM 16:49-17:01 SAT-SO-50 UR3QTN
March 20, 2017 FM 20:15-20:24 SAT-SO-50 UR3QTN
March 21, 2017 SSB 18:00-19:00 7 mc US7UU
March 21, 2017 SSB 11:00-16:00 7 mc UT8RR
March 21, 2017 FM 15:34-15:46 SAT-SO-50 UR3QTN
March 21, 2017 FM 17:15-17:27 SAT-SO-50 UR3QTN
March 21, 2017 FM 20:41-20:50 SAT-SO-50 UR3QTN
March 21, 2017 SSB 11:00-16:00 14 mc UT8RR
March 21, 2017 CW 20:00-22:00 3.5 mc UZ1RR
March 21, 2017 SSB 09:00-12:00 3.5 mc UR5BIG
March 21, 2017 SSB 09:00-12:00 7 mc UR5BIG
March 21, 2017 SSB 09:00-12:00 14 mc UR5BIG
March 21, 2017 CW 05:00-10:00 3.5 mc UT8NQ
March 21, 2017 CW 05:00-10:00 7 mc UT8NQ
March 21, 2017 CW 05:00-10:00 14 mc UT8NQ
March 21, 2017 CW 19:00-22:00 7 mc US7UU
March 22, 2017 CW 20:00-22:00 3.5 mc UZ1RR
March 22, 2017 FM 15:59-16:12 SAT-SO-50 UR3QTN
March 22, 2017 FM 17:41-17:52 SAT-SO-50 UR3QTN
March 22, 2017 FM 21:06-21:17 SAT-SO-50 UR3QTN
March 22, 2017 SSB 11:00-16:00 7 mc UT8RR
March 22, 2017 SSB 11:00-16:00 14 mc UT8RR
March 22, 2017 SSB 09:00-12:00 3.5 mc UR5BIG
March 22, 2017 SSB 09:00-12:00 7 mc UR5BIG
March 22, 2017 SSB 09:00-12:00 14 mc UR5BIG
March 23, 2017 SSB 11:00-16:00 7 mc UT8RR
March 23, 2017 FM 16:25-16:37 SAT-SO-50 UR3QTN
March 23, 2017 FM 21:32-21:43 SAT-SO-50 UR3QTN
March 23, 2017 SSB 11:00-16:00 14 mc UT8RR
March 23, 2017 CW 20:00-22:00 3.5 mc UZ1RR
March 23, 2017 SSB 09:00-12:00 3.5 mc UR5BIG
March 23, 2017 SSB 09:00-12:00 7 mc UR5BIG
March 23, 2017 SSB 09:00-12:00 14 mc UR5BIG
March 24, 2017 CW 20:00-22:00 3.5 mc UZ1RR
March 24, 2017 FM 15:09-15:22 SAT-SO-50 UR3QTN
March 24, 2017 FM 16:51-17:02 SAT-SO-50 UR3QTN
March 24, 2017 FM 20:16-20:27 SAT-SO-50 UR3QTN
March 24, 2017 SSB 11:00-16:00 7 mc UT8RR
March 25, 2017 SSB 11:00-16:00 14 mc UT8RR
March 25, 2017 FM 15:35-15:47 SAT-SO-50 UR3QTN
March 26, 2017 CW 05:00-08:00 3.5 mc UT8NQ
March 26, 2017 CW 05:00-08:00 7 mc UT8NQ
March 26, 2017 FM  14:19 - 14:32 SAT-SO-50 UR3QTN
March 26, 2017 FM 17:44 - 17:54 SAT-SO-50 UR3QTN
March 27, 2017 CW 05:00-10:00 3.5 mc UT8NQ
March 27, 2017 CW 05:00-10:00 7 mc UT8NQ
March 27, 2017 CW 05:00-10:00 14 mc UT8NQ
March 27, 2017 CW 12:00-16:00 7 mc UT8NQ
March 27, 2017 CW 12:00-16:00 14 mc UT8NQ
March 27, 2017 FM 13:05 - 13:17 SAT-SO-50 UR3QTN
March 27, 2017 FM 16:27 - 16:38 SAT-SO-50 UR3QTN
March 28, 2017 CW 06:00-10:00 3.5 mc UT8NQ
March 28, 2017 CW 06:00-10:00 7 mc UT8NQ
March 28, 2017 CW 06:00-10:00 14 mc UT8NQ
March 28, 2017 FM 13:30 - 13:42 SAT-SO-50 UR3QTN
March 28, 2017 FM 16:54 - 17:04 SAT-SO-50 UR3QTN
March 29, 2017 CW 06.00-11.00 3.5 mc UT8NQ
March 29, 2017 CW 06.00-11.00 7 mc UT8NQ
March 29, 2017 CW 06.00-11.00 10 mc UT8NQ
March 29, 2017 CW 06.00-11.00 14 mc UT8NQ
March 29, 2017 FM 13:16-13:27 SAT-SO-50 UR3QTN
March 29, 2017 FM 16:37-16-48 SAT-SO-50 UR3QTN
March 30, 2017 FM 13:40-13:53 SAT-SO-50 UR3QTN
March 30, 2017 FM 15:21-15:33 SAT-SO-50 UR3QTN
March 31, 2017 FM 12:27-12:37 SAT-SO-50 UR3QTN
March 31, 2017 FM 15:47-15:59 SAT-SO-50 UR3QTN
April 1, 2017 FM 12:51-13:03 SAT-SO-50 UR3QTN
April 1, 2017 FM 16:13-16:24 SAT-SO-50 UR3QTN
April 2, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 3, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 4, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 5, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 6, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 7, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 8, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 9, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 10, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
Date Mode Time ukr Band Op.
March 26, 2017 CW 05:00-08:00 3.5 mc UT8NQ
March 26, 2017 CW 05:00-08:00 7 mc UT8NQ
March 26, 2017 FM  14:19 - 14:32 SAT-SO-50 UR3QTN
March 26, 2017 FM 17:44 - 17:54 SAT-SO-50 UR3QTN
March 27, 2017 CW 05:00-10:00 3.5 mc UT8NQ
March 27, 2017 CW 05:00-10:00 7 mc UT8NQ
March 27, 2017 CW 05:00-10:00 14 mc UT8NQ
March 27, 2017 CW 12:00-16:00 7 mc UT8NQ
March 27, 2017 CW 12:00-16:00 14 mc UT8NQ
March 27, 2017 FM 13:05 - 13:17 SAT-SO-50 UR3QTN
March 27, 2017 FM 16:27 - 16:38 SAT-SO-50 UR3QTN
March 28, 2017 CW 06:00-10:00 3.5 mc UT8NQ
March 28, 2017 CW 06:00-10:00 7 mc UT8NQ
March 28, 2017 CW 06:00-10:00 14 mc UT8NQ
March 28, 2017 FM 13:30 - 13:42 SAT-SO-50 UR3QTN
March 28, 2017 FM 16:54 - 17:04 SAT-SO-50 UR3QTN
March 29, 2017 CW 06.00-11.00 3.5 mc UT8NQ
March 29, 2017 CW 06.00-11.00 7 mc UT8NQ
March 29, 2017 CW 06.00-11.00 10 mc UT8NQ
March 29, 2017 CW 06.00-11.00 14 mc UT8NQ
March 29, 2017 FM 13:16-13:27 SAT-SO-50 UR3QTN
March 29, 2017 FM 16:37-16-48 SAT-SO-50 UR3QTN
March 30, 2017 FM 13:40-13:53 SAT-SO-50 UR3QTN
March 30, 2017 FM 15:21-15:33 SAT-SO-50 UR3QTN
March 31, 2017 FM 12:27-12:37 SAT-SO-50 UR3QTN
March 31, 2017 FM 15:47-15:59 SAT-SO-50 UR3QTN
April 1, 2017 FM 12:51-13:03 SAT-SO-50 UR3QTN
April 1, 2017 FM 16:13-16:24 SAT-SO-50 UR3QTN
April 2, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 3, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 4, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 5, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 6, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 7, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 8, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 9, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 10, 2017 FM   SAT-SO-50 UR3QTN
April 28, 2017 SSB 20:00 -24:00 ukr 1.8 mc US6IKF

 

 

Начало Дней Активности:
- 00-00 UTC 4 марта 2017 г.
День вылета АН-2 с Чернигова - Шестовица.
Окончание:
- 00-00 UTC 7 мая 2017 г.
(День прилета в г. Мерфрисборо, США)

Диапазоны:
Все КВ диапазоны, включая WARC и 144 мгц.

Виды работ:
CW, SSB, DIGI (Все цифровые виды считаются за DIGI)

В связи с этим событием, группой операторов, членов ГС ВРЛ - UZ1RR, UT5RB, UT4RZ, UR5RKY, UW8RR, UX0RR, UT0RQ, UW7RV, UT0RW,
учрежден диплом "Легендарный полет АН-2"
Учредитель диплома - "Чернігівська обласна радіоаматорська спілка", член ГС ВРЛ.

Кликните по диплому для увеличения

Для получения диплома, необходимо провести
2 QSO-SWL с СПС EO25RAN.
Зачитываются радиосвязи на разных диапазонах и разными видами излучения.

Варианты получения диплома.
- Электронный, бесплатный, файл JPG разрещение 500 DPI.
Высылается на адрес, указанный в заявке.
- Полноцветный, ламинированный. Требуется оплата почтовых затрат.
Ламинированный диплом высылется заявителю ЗАКАЗНЫМ видом почтовых отправлений.


Заявки высылать в адрес [email protected]
Бумажные заявки слать ЗАКАЗНЫМ-RECOMMANDE письмом в адрес:
Владимир Степаненко, а.я. 28, г. Чернигов, 14000

Обладатели.
UT0VM, RM9RZ US8RR US5IBM RU3KG RW4CJH UA3QNE UZ1HWW LZ1CY LZ1KSP US8UX YO3BR OM3CND UA4CKZ UR8GH LY5TO SP0142JG UT4CF US7IZ UX2MF UR8QN S57D DL2AMM US9IAO UR3IKX R2DMW UA3RFD UY7QN UX8IX UX8IXX UR5RPX SP9JPA US0NT RA1WZ UX1CL UT1AN UT5AWA YT6M UR5GBB UR3GI RD3QE RA9AJ LY4E DM2BQJ RA6XN UR0VN US5AT RC7M R3ZL SV1EDY UR5DBU UT3IJ UR5AF UR8GM UT7NS YLRS01 DL3AWB LZ3SM UT5EOX SV1IYA UR5RC UX0RR UR5RPD UR5RSM UR5RKY UR5FS OK1DQP OK2QX US1MM UT7RR UX0RA UT3RN UX1RX UY5YA US0CD R9LV UA3ZQ UR5RQP UR5RQQ UR1RR US1REO USR-73 UT0QR HA6VH UR5NV UY2IS UT2QQ RU0SYL EW8CG UR5VKX UR4IZ OM3LO HA7XK UR3CQM UR5EPV OK2SG UR7VA UT0CK UR2LW UA9UDX YL2AG UT7IZ US4LG USR-163 UR5WCQ UT7LZ US1UU M0YKB OK1ANN OK1KRJ UT5EDU US1GFW UR3CD US0UX DB2MD RK7005SWL UR7UT SV1CQN OK1AGS UT5CB UT7EK RV3KS DL8UVG UR5VPR OK1DM UA3GJM UX6FZZ UX0FF EW8CD EW8RB UR7UR F6HIA US6IKF YU7NW YO5OAI 9A1AA R2ZI UR9QQ UT7IV OK2KFK OK2PDE RN3ZKU USX-7 OK4RQ UR5RCL IS0LYN US7IMI US5RK UT8RR 4J1001SWL YO5ODT US0LA R9OX US5CDH R6AC YT5DLT UT3UZ UT3UW R9OM DK7FX UY5BC US0YA OK1LV S51P YU7CQ HA4YH R2DP UT8IO EW8OI ON4RK USP-39 UW5IM DL3BUA UT4IXZ PY4WAS SP4GFG UT5QP UR4GK SV7CFJ SM3TLG YO2ADQ UT8LE UT7VW US5ITL EW8HW UR5NLQ DL6CWL W3XU RX9CDQ UX0KR DH7KG DL1LQR UT0LS DL3AG UN7FW UX7UN R7KA EW8RW RX4CA UN7DAT R9AAL RM6-48 UT4MW MX0YHA M0XLT PA3AOD RK7C RV9UCN UT3NA DF7UL US5QGL IK7BEF UR5QRB RV9CQ R9LM UR5TC UA3FQ LYA-31 RA9LL UR5BIG MI0GOZ UR5VF SP9WUZ RA3PPH UA9CES EI7GL SP4NKU G0JHK UX2IQ LZ2OQ OZ5UR UR5BV EW8RW EW8BE UR5AMJ US3MA UB3YCE NK8S UY3BW UX8IA RZ3PP DJ2RG UT9UZ US5LD UT5EY UY5QR UR5NMZ UY5BT UR3QTN US4IGH UR3QRF UX1LW 4Z5KO 4Z5LU RA9-017 UR5TL DM2RN RV2DNV LY5O F8DGF UB1AHY UR3VCW CU3AA US0IW US7UU UR4UXA US1UD UR5UW UX3UW UR7UF UR5UGE UW1GR UR5RAV S58MU UT8IU R6DEN ER2RM PA1MUC JH0BBT DG5DBT EA1KB K1YRW VO2CW WA1MCC EA7BUU E72GF CT1BQH LA6OP R5QA JG3LGD JI1FXS VE9MY RX6AM DM9TT JH1SON K1MZM K1QVX K8JH UA1ZZ Z33B JN7FAS 9A2DS UN0OA YU5T E77AW R4HBM YL3BF JA0LFV SV1DOJ UA4CKZ EA5YU RN2F RA3WT R5WW OH2NC OZ8NJ EU6DX DL3FF UN5P JA6BXA UA0UR 4O7CW WA2BLE WR3Y WB8RSV SQ3PMX JH8BOE EA7CZS 9A1AA JH8CXW UT9UW UA3YDI US7IKG UT4RR UR4IOR UT5ZB UA3YAA R4CFH UR6IR ON4CAS SP9XCJ R1BCE IK2EKO UR5MNO UR5TU EU3AI TA4LYL RX6BN UR5AUW UY5BQ UR5CC UR5TGK UA3CS RA4AAJ JAORUG G4BEQ N8II PA3CWG F6BLK 9A2NA OM5TZ S52MZ DM7DX RA3DS OF4UI UR5RAB DC1MAS DL1ONI UR4WZZ F10828 G1MXP R4AN EA3-5154 DL1CC CW DL1CC SSB US5ZF UA9CGL YO5DAS US0ZZ UA3UCV YO6OEK YO8CYN R4PBH SP2SGN KC2FKM DM3YBN R1CC UA4WCS OE3BKC EU6AA UR2LM DL2LRT UB3YCQ F5PBL SV1CDP UA3PTY UA3ZMQ US5IBM DM3AF R6DGJ UT8UD RW4CA EA7BUU UT9UW RO9Y UX3IT TA2DE RT7KM YL2TQ G0JEI EA3NP 2E0FJD R1OAJ DM4TJ HA1XU YL3GQ UX3IO UX5IZ SP4IGV EW8RU RU6UR OM3YCA ON3ND UR0VX IK1QFP
 

P.S.
По информации от 22 февраля с г. Мерфрисборо, США. легендарный АН-2 в строю и ежегодно принимает активное участие в авиашоу.

73!
Учредители


Приветствую Украинский радиопортал.

1. В книге "Электромагнитная совместимость"

http://dl2kq.de/ant/3-63.htm  
(которая, кстати почти дописана: сейчас идет вычитка и правка) выложены два параграфа:  "Помехи от основного излучения антенны"
http://dl2kq.de/ant/kniga/573e.htm  
и "Усилители и развязка кабелей приемных антенн"
http://dl2kq.de/ant/kniga/594e.htm  .
В обозримом будущем (точнее, ккогда дойдут руки сверстать для веба) выложу еще несколько параграфов из этой книги.

2. Усилиями Александра, DL1PBD для MMANA-GAL PRO
http://gal-ana.de/promm/indexr.htm  
заработал вычислитель на 60 и 90 тысяч сегментов http://dl2kq.de/forum/index.php/topic,138.msg3438.html#msg3438  .
Это пока еще экспериментальная вещь, но столько сегментов в NEC программах на сегодняшний день не считает никто.

73! Игорь Гончаренко
11.02.2017 00:55


Шановні радіоаматори Чернігівщини!

Доводим до Вашого відома, що згідно нового Закону про Громадські Обєднання, в Чернігівській області створена «Чернігівська обласна радіоаматорська спілка».

Це нове об'єднання створено з метою удосконалення співпраці з усіма радіоаматорами Чернігівської області.
Метою новоствореного ГО ЧОРС є тісна співпраця з усіма радіоаматорами Чернігівської області та поповнення нових членів.
 

В Чернігівській області створено єдине для всіх аматорів області QSL бюро.


Відповідальний за QSL обмін - Ігор Чернов UT1RT

Для цього в приміщенні ЧОРСу встановлений зручний шкафчик з відділенями для кожного аматора. До кінця 2015 року в першу чергу будуть обслуговуватись всі радіоаматори області.
Вся пошта з QSL бюро ЛРУ м. Київ надходить Новою Поштою на адресу Ігоря Чернова.
Пошта за межі України надсилаеться для подальшої пересилки через нову адресу QSL бюро Громадської Спілки "Всеукраїнська радіоаматорська ліга"

Адреса QSL бюро ВРЛ - а.с. 33, м.Київ, 01001.
Тарифи на відправку пошти за межі України розміщенні на офіційному сайті ВРЛ та на Українському радіо порталі http://uarl.com.ua/qsl-bureau-ut9uw/index.html
Вся інформація щодо змін тарифів буде оприлюднюватись на круглих столах.
Членські внески плануютсья в розмірі 100 грн на рік. Із них – 50 грн членські внески в ВРЛ на 2017 рік. Решта – членські внески в «ЧОРС».
Членом ЧОРС може стати кожний радіоаматор чернігівщини чи спорігач.
Для цього потрібно зручним способом переслати чи передати заяву про членство та членські внески скарбнику ВП Ігорю Чернову.
Телефони:
Скарбник та відповідальний за QSL обмін – Ігор Чернов - 0663487609
Голова ВП Володимир Степаненко – 06
3 617 36 94

Ласкаво просимо в ЧОРС!
ГС "Чернігівска радіоаматорська спілка" створена для ВАС!


73! З повагою
Голова Ради ВП «ЧОРС»
В.Степаненко UZ1RR

 

ГО "Чернігівська обласна радіоаматорська спілка", згідно чинного законодавства про Громадські об'єднання, створена та зареєстрована Міністерством юстиції України 2 лютого 2015 року (Свідоцтво Держреєстру 1429348 від 12.02.2015 року), з метою консолідації радіоаматорів Чернігівської області та надання їм всілякої допомоги та захисту їх прав та свобод згідно чинного законодавства.

ЧОРС має юридичний статус та може відстоювати права аматорів в усіх державних установах, включно до Прокуратоури та Суду всіх інстанцій.

Мета створення ЧОРС:
- реанімація та об;єднання радіоаматорського руху в області,
- створення єдиного обласного радіоаматорського центру в Чернігівській області,
- залучення нових членів області в радіоаматорський рух, в радіоспорт,
- підготовка нових членів, кваліфикованих радистів-фахівців для роботи в надзвичайних умовах,
- створення та оснащення обласної колективної радіостанції для підготовеи радіосопортсменів та участі в змаганнях,
- надання кваліфікованої інформації для членів ЧОРС,
- захист прав радіоаматорів ЧОРС в державних установах щодо використання антен аматорських радіостанцій.

Членом ЧОРС може стати кожний громадянин, який бажає стати радіоаматором та зобов'язується виконувати Статут ЧОРС та сплачує членські внески.

Всі члени ЧОРС, які сплатили внески, автоматично стають членами ВРЛ.


Єдине ЩСЛ бюро області - отримання та розсилка ЩСЛ:

Чернігівська обласна радіоаматорська спілка
Єдине ЩСЛ бюро області ЧОРС- отримання та розсилка ЩСЛ:
Тільки пресилка карток з Києва на цю адресу і ніяких передач НА РУКИ будь кому.

Відповідальний за QSL бюро області:

Ігор Чернов UT1RT
м. Чернігів
"Нова пошта"
Відділення 7
Тел. 0663487609

Телефони для довідок:
Голова ЧОРС - Володимир 0662139858
ЩСЛ бюро: Ігор 0663487609

Поштова адреса для надсилання карток:

Ігор Чернов UT1RT
абон.скр. 145
м. Чернігів
14005
Україна

Адреса для оперативного листування:

абон. скринька 28,
м. Чернігів,
14000
Україна


ЧОРС - єдине об'єдання в Чернігівській області яке обєднує всіх радіоаматорів та надає їм всяляку підтримку та допомогу!

Ласкаво просимо в ЧОРС! ЧОРС створений для вас!

Зразок заяви про членство в "Чернігівській обласній радіоаматорській спілці"
Доумент Ворд


«Чернігівська обласна радіоаматорська спілка»
Реєстраційний № 1429348 в Держреєстрі
Код ЄДРПОУ 39637568
Адреса: вул..Комсомольська, 49, оф. 33. Адреса для листів: а.с. 28, м. Чернігів, 14000, Україна
Тел. 066 213 98 58 WEB сайт: ur5r.esy.es  Електронна адреса: [email protected]

17 вересня 2015 року № 04-АМ


 

Сертифікат SWL спостерігача

Детальніше про SWL дивитись ТУТ>>>
 


EM8RFF - активація "NEW ONE" URFF-0173
25 - 30 грудня 2016 року відбулася радіоекспедиція радіоматорів ГО "Чернігівської обласної радіоаматорської спілки” в "Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»", м. Чернігів.

Full log EM8RFF URFF-0173 in HTML format

Полный лог EM8RFF в текстовом формате


Слідкуйте за оновленням інформації на :
http://uarl.com.ua/
http://ur5r.esy.es/
https://www.qrz.com/lookup

За звязок з EM8RFF кожний аматор отримує орігінальну QSL.

 

За звязок з EM8RFF кожний аматор має право для отримання диплому "URFF-0173 Ялівщина!
Варіанти отримання ди
плому:

1. Електронний диплом - безкоштовно.
2. Повнокольоровий та ламінований - потрібні поштови витрати.

Всього за один звязок з EM8RFF буде видаватись новий диплом "Ялівщина" NEW ONE URFF-0173.

Заяву на отримання електронного чи ламінованого диплому надсилати [email protected]

На сьогодні щасливі володарі диплому NEW ONE URFF-173:
UW1RR UT5RB UX0RR UR5RSM UR5RPD UR5RAK UT4RZ UT0RQ UT5RP UW8RR UT1RT UZ9RR I5FLN UT5FB UT5FM UR3GK UR3CTK US0NT UR8GH UR4UV UR4MF UR7UR UR6IKY US5ITL UT4FA ER5DX UT7UT UT7IP UX8IX UX8IXX UR8GM 4J1001SWL UR0VN UR5VTX UT7NS UT7NI UR2LM US5ADA UR5AID UT8NQ UR5AMJ LZ1CY LZ1KSP UT1AN UT5AWA OK1DQP UR7IWW UR4GK UX3IT US6IKF UW5EHR US4IGH US9IBC UA4CKZ RA3DUO UT7VW UX0KR OK2QR M0XLT MX0UHA USX-7 UX2IQ UR8GN YL2QK RW4CJH SQ8LHI UT3UW UT6IE 4J1001SWL RN3QOO UX2MF DL7RSE DL1YDX DL3WB UR3QTD LZ3SM UR5MNO PD0EBS RW4Z UA9CES US5LD UT4TA UR3GI UR5GBB UR5QGL USP-39 US5WN RZ3CC US3MA UX3IO UT5UR PD1ARM F4HMR IU8ALH F11734 TM57H UY5UD DD1LIA UT2UQ DK2JP G0LVX UR5IFP IS0LYN US0YA SV1EDY UA6AKD UX1CL N3SY NT2X RK7C VK5PAS UR5RCL RU0SYL UW5KW US5UCC UB3FBR UR3CFC US0UX US7GH UR8GS UT7GR RA1WZ UR5RGS US5RCW US5RCX US1REO UR5RQQ UR5RQP UR5RDX UR5QBB UR5QDM UY5QR

Зразок диплому:

Клацніть по диплому для збільшення.

ГО “Чернігівська обласна радіоаматорська спілка” планує з 25-го по 30 грудня 2016 року радіоекспедицію
"Регіональний ландшафтний парк «Ялівщина»" NEW ONE URFF-
0173
Парк «Ялівщина»" - кисневі легені м. Чернігова.
Початок роботи в 10.00 київського часу на всіх діапазонах всіма видами випроміновання.

Склад команди операторів:
UW1RR UW3RR UZ1RR UT4RZ UT0RQ UT5RB UX0RR UX7RR UR5RKY UX0RA UR5RPD UR5RSMБабхніть мишкою по фото для збільшення

Запрошуються аматори Чернігівщини, які бажають приєднатись до складу експедиції.
Час та діапізон знайдемо для всіх бажаючих.
ПРИЄДНУЙТЕСЯ!!!

 

73! EM8RFF Team.


КІНЦЕВІ ПІДСУМКИ ЗМАГАНЬ
НА КУБОК  "ЧОРС"

(Чернігівська обласна радіоаматорська спілка)

Загальний залік. Члени ЧОРС

1 UX0RR 213 ALLSSB Переходящий Кубок та Диплом
2 UX7RR 198 80SSB Диплом
3 UT0RQ 195 ALLMIX Диплом
4 UW8RR 190 ALLSSB Диплом
5 UZ1RZZ 173 80MIX Диплом
6 UR5RKY 146 80SSB Диплом
7 UW7RV 144 80MIX Диплом
8 UR5RSM 84 80SSB Диплом
9 UR5RPD 78 80SSB Диплом
10 UR4RWO 2 80CW Диплом

ЗАГАЛЬНИЙ ЗАЛІК (Не члени ЧОРС)

1 UX1VT 286 80MIX Кубок "ЧОРС"
2 UT7NW 264 ALLMIX
3 UX2MF 230 ALLMIX
4 UR5VR 197 ALLMIX
5 UT4UYA 179 80SSB
6 UT7HM 172 80MIX
7 UR5WD 170 80MIX
8 UR3VKH 165 80SSB
9 UR5VAV 159 80SSB
10 UT0NN 149 ALLMIX
11 UR5VAA 146 80SSB
12 UR0HWZ 96 80SSB
13 RW4CLF 61 80 MIX
14 UT1V 53 80CW
15 UT1IC 44 ALLMIX
16 UR7VA 40 80CW
17 UT3SO 26 ALLCW
18 UR3VAU 5 80SSB
-------------
ПІДГРУПИ.

ALL CW

1 UT1V 53 80CW Диплом
2 UR7VA 40 80CW Диплом
3 UT3SO 26 ALLCW Диплом
------------------
Колективні р/станції

1 UT4UYA 179 80SSB Диплом
2 UR0HWZ 96 80SSB Диплом
3 UR4RWO 2 80CW Диплом
-------------

ALL MIX

1 UT7NW 264 ALLMIX Диплом
2 UX2MF 230 ALLMIX Диплом
3 UR5VR 197 ALLMIX Диплом
4 UT0RQ 195 ALLMIX Диплом
5 UT0NN 149 ALLMIX Диплом
6 UT1IC 44 ALLMIX Диплом

------------------
80 SSB

1 UX7RR 198 80SSB Диплом
2 UT4UYA 179 80SSB Диплом
3 UR3VKH 165 80SSB Диплом
4 UR5VAV 159 80SSB Диплом
5 UR5RKY 146 80SSB Диплом
6 UR5VAA 146 80SSB Диплом
7 UR0HWZ 96 80SSB Диплом
8 UR5RSM 84 80SSB Диплом
9 UR5RPD 78 80SSB Диплом
10 UR3VAU 5 80SSB Диплом

80 MIX

1 UX1VT 286 80MIX Диплом
2 UZ1RZZ 173 80MIX Диплом
3 UT7HM 172 80MIX Диплом
4 UR5WD 170 80MIX Диплом
5 UW7RV 144 80MIX Диплом
6 RW4CLF 61 80MIX Диплом

Велика подяка всім учасникам змагань.
Нагороди  розсилаються.
До зустрічі в змаганнях 2017 року.

 


 

"Утверждаю"
Председатель Совета
"Черниговского областного
радиолюбительского союза"
В.Степаненко
14 октября 2016Открытые соревнования на КУБОК "ЧОРС"
посвященые 63-й годовщине Черниговского радиоклуба (1953-2016)


Каждый участник соревнований не останется без наград, он получит электронный диплом на его E-mail указанный им в отчете..


Организатор:
ГО "Черниговский областной радиолюбительский союз" - "ЧОРС"

РЕГЛАМЕНТ
открытых соревнований телеграфом и телефоном на КВ.
К участию в соревнованиях приглашаются все радиолюбители, которые имеют лицензию.

1. Цели и задачи.
1.1. Повышение активности радиолюбителей и повышение мастерства радиоспортсменов.
1.2. Пропаганда военно-патриотической подготовки молодежи и популяризация радиоспорта.

2. Проведение соревнований.
2.1. Соревнования проводятся в первую пятницу декабря месяца текущего года.

(2 декабря 2016 г.)


2.2. Мини-туры (2часа/4мини тура):
- 1-й 20.00 киевского 20.29 киевского - с 18.00 до 18.29 UTC
- 2-й 20.30 киевского 20.59 киевского - с 18.30 до 18.59 UTC
- 3-й 21.00 киевского 21.29 киевского - с 19.00 до 19.29 UTC
- 4-й 21.30 киевского 21.59 киевского - с 19.30 до 19.59 UTC


2.3. Все время соревнований является зачетным.
С одним и тем же корреспондентом в каждом минитуре разрешается проводить по одной связи на каждом диапазоне каждым видом модуляции. (максимальное количество связей в минитуре с одним и тем же корреспондентом — 4 связи).
2.4. Количество переходов в минитуре не ограничено.
2.5. Расхождение по времени связи не более 2-х минут.

3. Виды модуляции.
3.1. SSB, СW.

4. Диапазоны.
4.1. Зачет : 80м и 40м.
4.2. Рекомендуемые полосы частот:
СW: 3510 - 3540, 7010 - 7040;
SSB: 3600 - 3670 кГц, 7100 - 7180 кГц.

5. Зачетные подгруппы CW и SSB:
А: Радиостанции вне территории Черниговской области (Украина и зарубежье);
B: Радиостанции Черниговской области (не члены «ЧОРС»);
С: Радиостанций, которые являются членами "ЧОРС".
5.1. Подгруппа считается зачетной, если в ней заявлено 5 и более радиостанций.

6. Контрольные номера.
6.1. Участники соревнований вне Черниговкой области (Украина и зарубежье) передают контрольные номера начиная с номера 599 001 или 59 001.
6.2. Участники соревнований члены "ЧОРС" передают контрольные номера 599 CS или 59 CS.
6.3. Остальные участники соревнований Черниговской области передают контрольные номера 599 CR или 59 CR.

7. Начисление очков.
7.1. За связи с радиостанциями вне Черниговской области (Украина и зарубежье) начисляется – 1 очко.
7.2. За связи с радиостанциями Черниговской области (не членами ЧОРС) начисляется – 3 очка;
7.3. За связи с радиостанциями ЧОРС начисляется – 6 очков.

8. Подсчет результатов.
8.1. Общий результат участника – сумма всех очков по п. 7.

9. Награды.
9.1. Операторы зачетных групп А и В, которые заняли 1 место в своих подгруппах награждаются
кубками.
9.2. Оператор зачетной группы С, который занял 1 место награждается главным переходным кубком.
9.3. Дипломами награждаются операторы, которые заняли 2 и 3 место в своих подгруппах.
9.4. Все участники соревнований награждаются сертификатами за участие в соревновании. Сертификаты в электронном виде высылаются на электронный адрес участника соревнований.
9.5. Организаторы соревнований оставляют за собой право награждения отдельных участников соревнования.

10. Отчеты.
10.1. Каждый участник соревнований, не зависимо от количества проведенных радиосвязей, направляет отчет в электронном виде, в формате CBR.
Форма отчета размещается на сайте клуба "ЧОРС" : http://ur5r.esy.es
10.2. Радиолюбители, которые не сформируют отчет в форме CBR, предоставляют отчет в текстовом варианте (выписка из апаратного журнала) организаторам соревнований не позднее 5-ти календарных дней после окончания соревнований (по штампу на конверте).
10.3. Срок предоставления отчета в форма .CBR не позднее 5-ти календарных дней после окончания соревнований.

10.4 АДРЕС ДЛЯ ОТПРАВКИ ЭЛЕКТРОННОГО ОТЧЕТА
e-mail: [email protected]

10.5. АДРЕС ДЛЯ ОТПРАВКИ БУМАЖНОГО ОТЧЕТА
Владимир Степаненко, а.я. 28, г. Чернигов, 14000 (Рекомендуем слать заказным письмом)

Домашняя страница "Черниговского областного радиолюбительского союза":
http://ur5r.esy.es  


11. Программное обеспечение.
11.1. http://ur7qm.ucoz.ua/ 
11.2. Программа TR4W версия 4.53.0:
http://ur7qm.ucoz.ua/load/kontest_programma_tr4w/rabochie_versii_programmy/versija_rus/18-1-0-351 
11.3. Модуль для CS_CUP:
Rus.
http://ur7qm.ucoz.ua/load/0-0-0-369-20
Engl.
http://ur7qm.ucoz.ua/load/kontest_programma_tr4w/rabochie_versii_programmy/18
     

12. Условия дисквалификации.
12.1. Нарушение Регламента радиосвязи в соответствии с выданной лицензией.

СОВЕТ
"Черниговского областного радиолюбительского союза"
 ЕКСПЕДИЦІЯ ЧЕРНІГІВЧАН В РІПКИНСЬКИЙ РАЙОН

ДЕТАЛЬНІШЕ ДИВИТИСЬ ТУТ>>>Наші ветерани

Сергей Александрович Богомолец
с. Ягодное Черниговского района

 


Наші ветерани
Фотоальбом.Владислав Александрович Недзвецкий

U5RN ex: UB5RN
г. Щорс Черниговской обл.
 

 
 

СВЕЖИЕ НОВОСТИ

Антенны, антенны от Александра VE3KF
80 лет PZK -  80 лет в IARU
П О Л О Ж Е Н И Е ОБ ОЧНОМ ЧЕМПИОНАТЕ УКРАИНЫ ПО РАДИОСВЯЗИ НА КВ 2010
Видеофильм про радиолюбителей г. Припять.Фильм ч.б., без звука всего 4 минуты, наша история и снято в 1985г. Tnx to UR4CU
История. Как Владимир RA4LW с упорством и целенаправленно делал на 160 м диплом WAS
  (Все штаты США)
Навколосвітня подорож української яхти “Купава” (Мова українська)
Петро Грицай US1REO 17 грудня 2009 р
Кругосветное путешествие украинской яхты “Купава” (Язык русский)
Петр Грицай US1REO 17 декабря 2009 р
   
 

НОРМАТИВНЫЕ ДОКУМЕНТЫ


Регламент люб. радиосвязи (HTML формат 220 кб)
Закон Украины о частотах
Устав ЛРУ  (HTML формат 57 кб)
П О Л О Ж Е Н Н Я ПРО КОМIТЕТИ ТА КОМIСIЇ ЛРУ
Тарифы для любительских радиостанций с 2009 года
П О Л О Ж Е Н Н Я  про кваліфікаційно-технічні комісії по визначенню кваліфікації операторів
аматорських радіостанцій в Україні
Список вопросов по программе первой категории
П Е Р Е Л I К екзаменацiйних питань по програмi першої категорiї
Список вопросов по программе второй категории
П Е Р Е Л I К екзаменацiйних питань по програмi другої категорiї
Список вопросов по программе третьей категории
П Е Р Е Л I К екзаменацiйних питань по програмi третьої категорiї
Список вопросов по программе начинающей категории
П Е Р Е Л I К екзаменацiйних питань по програмi початкової категорiї
 

ОЧЕНЬ ПОЛЕЗНЫЕ САЙТЫ


Украинский центр радиочастот (Укрчастотнагляд)
 Украинский радиопортал - всё о нашем хобби и всеукраинский радиорынок "Караваевые Дачи"
Украинский колбук - с картой QTH локатора. Аналогов нет в мире.
Украинский сервис e-QSL бюро
Украинский КВ портал
Украинский УКВ портал
Мощный российский сервер QRZ RU
Всеукраинский радиорынок "Караваевые Дачи" (около 9 000 обьявлений)
Список SDR приемников - Вы можете послушать эфир прямо на своём компьютере
Ещё один SDR приёмник K7UEB, Walla Walla University

 
 

SOFT -  Очень полезные программы

Программа для супербыстрой записи CD и DVD дисков.
Перестраиваемый аппаратный журнал "КРОТ".
 
 

КЛУБЫ


 

ТЕХНИКА


Украинский QRP клуб Технический портал радиолюбителей России
Киевский QRP клуб Беларусь - Аматор сайт
Контест клуб BSCC Сайт Юрия Балтина "DX-Клуб"
Контест клуб UCC Усилители от 144 и выше
  Международный клуб "ВОЛНА"   Журналы "Радио" 2001-2006 годы
Обуховский радиоклуб "Дельта" Справочники, антенны, схемы, литература
Автотюнер к любому трансиверу Устранение помех от компьютера
       


К О Н С Т Р У К Т О Р У
 

Программа для расчета катушек индуктивности, на разных каркасах, одно и многослойных, на ферритовых кольцах, в броневом сердечнике,тонкопленочной на печатной плате, а также колебательных контуров
Скачать


Н а ш и   д р у з ь я
Мы предлагаем обмен баннерами с сайтами нашей тематики.
 

      Welcome to WFF Ukraine

   
    Сайт радиолюбителей Тульской области, города Ефремова и радиоклуба ЭФИР, много интересной и полезной информации...

 
   

 

Персональный сайт UX3MZ    
               


Код кнопки нашего сайта для свободного размещения на других сайтах


 

Обновлено: июня 30, 2021

 

free counters

 

-